Tarpusavio skolinimo rinkoje jau galima pasiskolinti ir 30 tūkstančių eurų

Tarpusavio skolinimo platforma „Savy“ jau gali pasiūlyti kreditus iki 30-ies tūkstančių eurų iki 10-ies metų laikotarpiui. Tokia paskola - didžiausia šioje platformoje ir norint ją gauti nereikės įkeisti nekilnojamojo turto. 

savyNuotrauka: © Savy

 

Iki šiol maksimali žmonių lėšomis finansuojamų vartojimo paskolų suma buvo 25 000 eurų, tačiau tokios sumos ne visada pakakdavo norimam nekilnojamam turtui įsigyti ar būsto remontui ir žmonėms tekdavo skolintis iš dviejų skirtingų kredito įstaigų.

„Vartojimo paskolos sumos padidinimas iki 30 000 eurų rodo tarpusavio skolinimo platformų, kaip alternatyvių finansuotojų, brandą. Su bankais drąsiai konkuruojame ir paskolų sumomis, ir palūkanomis, o juos vis dar lenkiame savo greičiu ir lankstumu. Žengti šį žingsnį paskatino ir vis gerėjantis paskolų portfelis bei užsitarnautas investuotojų pasitikėjimas mūsų rizikos vertinimo modeliu ir atsakingu skolinimu“, – teigė Audrius Žiugžda, tarpusavio skolinimo platformos „Savy“ direktorius ir akcininkas.

„Savy“ vartojimo paskolų iki 30 000 eurų metinė palūkanų norma prasideda nuo 5 proc., tačiau ji priklauso nuo kiekvieno kliento kreditingumo rizikos. Svarbiausios sąlygos norint gauti tokią paskolą – pajamų tvarumas ir pajamų bei finansinių įsipareigojimų santykis. 

Apie „Savy“

„Savy“ – pirmoji tarpusavio skolinimo platforma Lietuvoje, kuri sujungia žmones, norinčius pasiskolinti bei žmones, siekiančius prasmingai įdarbinti pinigus ir gauti aukštesnę grąžą. Platforma veikia pagal Lietuvos Banko išduotas tarpusavio skolinimo ir sutelktinio finansavimo operatoriaus licencijas bei savo veikloje vadovaujasi atsakingojo skolinimo nuostatais. Nuo veiklos pradžios 2014 metais, per platformą sufinansuota paskolų už daugiau nei 43 mln. Eur, o investuotojams išmokėta palūkanų suma siekia daugiau nei 7 mln eurų.

Top