Kaip Lietuvoje greitai ir lengvai gauti kreditą?

 Greitieji kreditai kai kuriems žmonėms gali būti nemaloni tema ir jie į tai žiūri labai skeptiškai, tačiau tikrai ne vienam žmogui tai buvo išsigelbėjimo šaltinis. Jeigu greituosius kreditus naudotume pagal paskirtį, tai tikrai nebloga galimybė laiku išspręsti iškilusias problemas, kurios vėliau galėtų peraugti į dar didesnes bėdas. Jeigu į kreditus žiūrėsime atsakingai, tuomet jie tikrai neatneš daugiau problemų nei jų išspręs.

centaiAsociatyvi nuotrauka iš pixabay.com

Jeigu jums sugedo mašina, pametėte telefoną ar nutiko kitų neplanuotų problemų, kurias išspręsti galima su tik su finansine pagalba, greitieji kreditai yra tai, kas jums tikrai gali padėti. Kai kuriems žmonėms, kurie su kreditais buvo susidūrę mažiau arba iš vis dar niekada nėra pasiskolinę, kyla klausimas – kaip greitai ir lengvai gauti kreditą? Būtent į šį klausimą čia mes ir atsakysime. Sudėsime visą svarbiausią informaciją, kuri jums bus aktuali siekiant geriausiomis sąlygomis gauti greitąjį kreditą.

Pirmiausia, norint pasiskolinti reikia atkreipti dėmesį į reikalavimus, be kurių gauti kreditą bus neįmanoma. Amžius yra tai, nuo ko pirmiausia reikėtų pradėti. Tam tikros bendrovės kreditus suteikia 18 metų sulaukusiems žmonėms, tačiau nėra garantuojama, kad sulaukę pilnametystės jūs gausite kreditą, kadangi daugumoje vietų paskola suteikiama sulaukus 21 metų. Dokumentai yra kitas žingsnis, be kurio kredito gauti nepavyks – jums būtina turėti asmens tapatybės kortelę, pasą arba leidimą gyventi Lietuvoje.

Prieš gaunant kreditą, bendrovės įvertina jūsų finansines galimybes, todėl labai svarbu, kad jūsų ir jūsų šeimos finansiniai įsipareigojimai neviršytų leistinos pajamų dalies, kuri yra 40%. Jums reikia turėti pastovų pajamų šaltinį bent 4 mėnesius – dažniausiai tai būna darbo sutartis. Jeigu dirbate individualiai arba pagal verslo liudijimą, tuomet kiekviena užklausa yra vertinama individualiai. Na, ir kitas svarbus dalykas – įsiskolinimai. Jeigu prieš imdami kreditą jau turite skolų, vėluojate sumokėti kitas įmokas, labai didelė tikimybė, kad kredito jums gauti nepavyks.

Jeigu jums kreditą aktualu gauti kuo greičiau, tai šiuo klausimu galite būti ramūs, kadangi greitųjų kreditų bendrovės ne veltui taip ir vadinasi. Užpildę sėkmingą paraišką kreditui, sėkmės atveju pinigai jūsų sąskaitoje bus jau per 15 minučių. Mūsų manymu, 15 minučių yra tikrai labai greitas laiko tarpas, todėl ar pavyks greitai gauti kreditą jaudintis nereikėtų. Svarbiausia, kad jūsų užklausa būtų patvirtinta – turite atitikti visus reikalavimus, supildyti teisingą informaciją ir tuomet pinigus savo banko sąskaitoje matysite tikrai labai greitai.

Norėdami gauti kreditą lengvai, jums reikia atitikti reikalavimus, jeigu ties kažkokiu reikalavimu bendrovėms kyla papildomų dvejonių, jūsų paraiška gali būti tiesiog atmesta. Tokiu atveju nenusivilkite, galite pabandyti kitą bendrovę arba ieškoti skolinimosi alternatyvų. Vis tik, jeigu viena greitojo kredito bendrovė nepatvirtino jūsų užklausos, yra tikimybė, kad taip pasielgs ir kita. Vienintelis būdas, kas tokiu atveju gali jus išgelbėti yra didesnės palūkanos. Taip pat, gali būti, kad pinigų suma, kurią norite pasiskolinti yra per didelė, todėl reikėtų bandyti skolintis mažiau pinigų.

Gali būti, jog girdėjote apie tai, kad bloga kredito istorija irgi turi didelę įtaką skolinimuisi. Tiesa yra ta, kad kredito istorija yra svarbu, tačiau tikrai nėra lemiamas aspektas. Jeigu jūs atitinkate kitus reikalavimus ir turite prastą kredito istoriją, jūs vis tiek turite galimybę pasiskolinti. Tokiu atveju, bendrovės žmonėms su prastesniu kredito reitingu duoda didesnes palūkanas ir jums belieka priimti pasiūlymą arba jo atsisakyti. Tokiu atveju svarbu atkreipti dėmesį į tai, per kiek laiko reikės kreditą atiduoti, galbūt, yra taikoma nuolaida, kur palūkanos aktyvuosis tik po tam tikro laiko. Įvertinę savo galimybes, būna, jog žmonės pasiskolina su didesnėmis palūkanomis, tačiau atidavę kreditą greičiau, jie išvengia didesnio apmokestinimo.

Na, ir žinoma, norėdami pasiskolinti greitai ir lengvai, jūs turėtumėte susipažinti su skirtingomis bendrovėmis. Jeigu dar niekada nesiskolinote, gali būti sudėtinga išsirinkti bendrovę, o tuo metu pradėti ieškoti irgi gali užimti laiko. Nėra nieko blogo iš anksto susipažinti su populiariausiomis ir geriausiomis bendrovėmis, kad jeigu ką, žinotumėte, kur galima kreiptis. Taip pat, turėdami pakankamai informacijos, galėsite kažką parekomenduoti ir savo pažįstamiems. Nors visos bendrovės iš pirmo žvilgsnio gali atrodyti vienodos, juk jos tiesiog suteikia kreditą, pasigilinę labiau pamatysite, kad tam tikrais atvejais yra taikomos nuolaidos, pavyzdžiui, pirmam kreditui. Galbūt, kažkuri bendrovė suteikia kreditą žmonėms su blogesniu kredito reitingu. Žinoti iš kur skolinatės yra svarbu, o tai padės kreditą gauti ne tik greitai, bet ir lengvai.

Užsakymo numeris: 20210817

Top