„Finpro“ susilauks „Novus Asset Management“ fondo investicijų

Lietuviško kapitalo alternatyvus investuotojas „Finpro“. Nors finansavimo apimtis neatskleidžiama, tačiau lėšas įmonė naudos paslaugų tęsimui. Įmonė finansuos smulkias ir vidutines įmones, teiks faktoringo, verslo paskolų, ilgalaikės turto nuomos ar lizingo paslaugas.

centaiAsociatyvi nuotrauka iš pixabay.com

„Finansavimas leis verslui dar greičiau pasiūlyti tinkamiausius alternatyvaus finansavimo sprendimus šiuo neapibrėžtu laikotarpiu“, – pranešime teigė „Finpro” įkūrėjas ir vadovas Dainius Vaičikonis.

Jis BNS negalėjo atskleisti finansavimo apimties, motyvuodamas konfidencialumo susitarimu. 

„Novus Asset Management“ vadovas Leonardas Diržys teigia, kad tai yra pirmoji bendrovės investicija į alternatyvų finansuotoją.

„Svarstydami apie bendradarbiavimą su „Finpro“ visų pirma pamatėme didelę sinergiją su vienu iš mūsų fondų „Novus Secured Debt Fund“. Apsisprendimą pradėti partnerystę taip pat sustiprino „Finpro“ įmonės filosofija, išskirtinė komandos verslo finansavimo patirtis ir individualus požiūris į klientą“, – teigia L. Diržys.

Pasak „Finpro“, rinkoje jaučiamas išaugęs nebankinio finansavimo poreikis. Kovą veiklą pradėjusi įmonė teikia finansavimą nuo 10 tūkst. eurų iki 200 tūkst. eurų.

Top