Prekybos centrui „Vilnius Outlet“ - „Luminor“ ir „Šiaulių banko“ kreditas

Šio prekybos centro atidarymas numatomas dar šiemet. Bankai paskolos sumą išsidalino po lygiai, o bendra projekto vertė siekia 78 mln. eurų.

102030Asociatyvi nuotrauka iš pixabay.com

Vieno iš „Trečiosios kregždės“ akcininkų, „Ogmios centro“ generalinis direktorius Sigitas Stasevičius teigia, kad prekybos centras turėtų išlyginti prekių ir paslaugų prieinamumo disbalansą vakarinėje Vilniaus dalyje.

„Situacija, kurios scenarijų diktuoja pandemija, verčia nerimauti, tačiau bankai kvalifikuotai įvertino ne tik projekto kokybę, bet ir jo perspektyvas gyvenimui grįžus į įprastą ritmą. Tai solidi investicija ir gera žinia ne tik mums, bet ir visam verslui – kreditavimo čiaupų niekas neužsuko“, – pranešime sakė S. Stasevičius.

Planuojama, kad 62 tūkst. kv. metrų ploto centre šalia Vakarinio aplinkkelio įsikurs daugiau nei 150 „outlet“ tipo parduotuvių, 30 restoranų ir kavinių, kino teatras.

Pasak pranešimo, statybos vyksta pagal sudarytą grafiką, šiuo metu išnuomota daugiau nei 80 proc. viso ploto, o nuo vasario mėnesio nuomininkai pradės įsirengti savo parduotuves, restoranus bei pramogų erdves. 50 proc. akcijų projektą įgyvendinančios „Trečioji kregždė“ priklauso „Ogmios centras“ kartu su bendrove „3K investicija“, o 49,5 proc. akcijų lygiomis dalimis valdo „MG Baltic Investment“ ir verslininko Rolando Vingilio valdoma bendrovė „Extera Baltic“.

Top