FNTT ieško nukentėjusių nuo „Simple Finance“

„Simple Finance“ įtariama neteisėtos veiklos vertimusi, sukčiavimu ir apgaule įgytu turti. Įmonė turėjo verstis kreditų teikimu juridiniams asmenims, tačiau teikė kreditus ir gyventojams, ir įmonėms, nors tam leidimų neturėjo.

102030Asociatyvi nuotrauka iš pixabay.com

Finansinių nusikaltimų tyrimo tarnybos Kauno apygardos valdyba kartu su Kauno apygardos prokuratūra atlieka ikiteisminį tyrimą dėl neteisėto UAB „SIMPLE FINANCE“ vertimosi ūkine finansine veikla bei sukčiavimo. FNTT prašo gyventojų ir juridinių asmenų, sudariusių sutartis dėl finansinės nuomos (lizingo) su šios bendrovės atstovu ir dėl to nukentėjusių, kreiptis į FNTT Kauno apygardos valdybą

Ikiteisminio tyrimo duomenimis, UAB „SIMPLE FINANCE“, kuri neturi teisės Lietuvoje teikti finansinių (įskaitant kreditų suteikimo ir lizingo teikimo) paslaugų, išskyrus kai kredito gavėjas yra juridinis asmuo, galimai neteisėtai verčiasi finansine veikla. Šiame tyrime taip pat tiriamos aplinkybės, kad UAB „SIMPLE FINANCE“ galėjo klaidinti vartotojus ir sukčiauti, apgaule įgydama nekilnojamąjį turtą, automobilius ir pinigines lėšas. Ikiteisminis tyrimas pradėtas pagal Lietuvos banko pareiškimą.

Nuo UAB „SIMPLE FINANCE“ galimai neteisėtos veiklos nukentėję fiziniai ir juridiniai asmenys prašomi susisiekti su FNTT Kauno apygardos valdyba šiais kontaktais: tel. 8 (37) 324299, el. paštas Šis el. pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.

Top