Naujovės paskolų palyginimo ir rekomendavimo sferoje

Šiuo metu Lietuvoje veikia per 70 oficialiai registruotų greitųjų vartojimo kreditų bendrovių. Nenuostabu, kad tokiame kontekste palyginti ir išsirinkti visais atžvilgiais optimaliausią kreditą yra tikras iššūkis daugeliui. Šią užduotį gerokai palengvina įvairūs tarpininkai, kurie teikia paskolų palyginimo paslaugas, leidžiančias greitai ir efektyviai palyginti pasirinktas paskolas pagal įvairius kriterijus.

paskolų palyginimas

Tačiau didelė dalis tokių paskolų palyginimo puslapių lankytojui nesuteikia didelės vertės. Geriausiu atveju jie pateikia tik bazinę ir retai atnaujinamą informaciją apie kredito įmonių siūlomas paskolas. Tačiau tam, kad išsirinkti tinkamą ir lūkesčius patenkinantį ar viršijantį kreditą neužtenka palyginti tik bazinius skaičius. Prieš įsipareigojant kredito įmonei derėtų susipažinti su platesniu informacijos spektru.

Šiam poreikiui patenkinti atsiranda vis daugiau tarpininkų, kurie peržengia nusistovėjusias ribas. 2020 biržėlį Lietuvoje jau veikia keli tokie tarpininkai, o naujausias iš jų – naujai veiklą pradėjęs paskolų palyginimo portalas „Visi Kreditai“, kuris pateikia visapusiškesnę informaciją apie kredito įmones ir jų siūlomų paskolų sąlygas nei konkurentai.

Portale kiekvienam kreditoriui yra priskiriamas bendras vertinimas, kuris yra sudaromas atsižvelgiant į objektyvius ir subjektyvius vertinimo kriterijus.

Objektyvūs vertinimo kriterijai

Neišvengiama, kad paskolų palyginimo puslapis pateiks objektyvius faktus. Tačiau be standartinių paskolos sumos, termino ir palūkanų kriterijų, „Visi Kreditai“ platformoje yra pateikiama daugiau detalių apie kiekvieno kreditoriaus siūlomas paskolas:

  • per kiek laiko kreditorius išduoda paskolą;
  • ar yra taikomi paskolos sutarties ir administravimo mokesčiai bei koks jų dydis;
  • ar galima paskolą grąžinti prieš paskolos sutartyje numatytą datą;
  • ar paskolos grąžinimo terminą galima prasitęsti;
  • ar yra taikomi delspinigiai;
  • ar suteikiamas refinansavimas.

Lankytojas taip pat gali rasti detalius atsakymus į esminius klausimus: kaip kiekvienas iš įvertintų kreditorių teikia paskolas, kas jas gali gauti, kokie kiti reikalavimai yra taikoma norintiems pasiskolinti.

Visa tai klientui leidžia susidaryti visapusiškesnį vaizdą apie kredito įmonę, nei įvertinus tik metinę palūkanų normą ar net BVKKMN.

Be to, portale kiekvienai kredito įmonei yra priskiriami paskolų tipai, kurie yra įmonės pasiūloje. Tokiu būdu kiekvienas lankytojas gali atsifiltruoti kreditorius pagal jį dominantį paskolų tipą. Tokiu pačiu principu galima filtruoti kreditorius ir pagal jų pasiūloje esančias akcijas.

Subjektyvūs vertinimo kriterijai

Nepaisant platesnio objektyvio faktų spektro, portale yra pateikiama dar daugiau subjektyvių vertinimų, kurie kartu su minėtais faktais susiveda į galutinį bendrovės vertinimą.

Subjektyvūs vertinimo kriterijai susiveda į aptarnavimą ir su tuo susijusios dalykus (pvz. patogumą naudojantis kredito įmonės internetine svetaine).

Galiausiai, priskiriant vertinimą kreditoriui yra įvardinami jo pliusai ir minusai, kurie leidžia kiekvienam lankytojui greitai įsivertinti kredito įmonę, nesigilinant į papildomas detales.

Prie subjektyvaus vertinimo dalies būtų galima priskirti ir lankytojų paliekamus komentarus, kuriuose jie taip pat gali nurodyti savo vertinimą, palikti komentarą bei išskirti kiekvieno kreditoriaus pliusus ir minusus. Buvusių ir esamų klientų patirtis neabejotinai prisideda prie visapusiškesnio įspūdžio apie kredito bendrovę susidarymo.

Verdiktas

Dėl šioje rinkoje esančios konkurencijos gerėja ne tik pačių kredito įmonių pasiūla, bet ir tarpininkų siūlomų paslaugų kokybė. Šiandien ko gero profesionaliausias tokio tipo paslaugas siūlo „Visi Kreditai“ kreditų palyginimo puslapis, kuriame paskolų internetu ar kitų kreditų ieškantys lankytojai gali labai lengvai sužinoti apie juos dominančius dalykus.

Dėl sistemizuotos ir patogiai pateiktos informacijos, net ir į sudėtingesnius klausimus atsakymą rasti lankytojas gali pakankamai lengvai. Tai yra žingsnis į priekį tarpininkavimu tarp vartojimo kreditus bei kitas paskolas išduodančių įmonių bei potencialių jų klientų užsiimančių fizinių ir juridinių asmenų sferoje.

Top