Diskusija apie kreditoriaus ir debitoriaus tarpusavio santykius

Kreditoriaus ir debitoriaus santykiai visada sukelia daug emocijų ir diskusijų. Visuomenėja dažnai yra nesutariama kuri iš pusių turi daugiau teisių ir yra stiprioji sandorio dalis. Lapkričio 8d. Lietuvos Respublikos Seime vyks konferencija apie kreditoriaus ir skolininko interesų balansą.

skolina pinigusAsociatyvi nuotrauka iš pixabay.com

Lapkričio 8 d., trečiadienį, Lietuvos Tarybos salėje (I rūmai) vyks Seimo narės Rimantės Šalaševičiūtės kartu su Lietuvos antstolių rūmais inicijuojama apskritojo stalo diskusija „Priverstinis skolų išieškojimas: kokie proceso reglamentavimo pakeitimai užtikrintų kreditoriaus ir skolininko interesų balansą?“. Pradžia – 15 val.

Diskusijos tikslas – išanalizuoti įvairių sričių specialistų nuomones dėl priverstinio skolų išieškojimo ir numatyti galimus šios problemos sprendimo būdus. Pasak renginio iniciatorių, svarstymai apie socialiai pažeidžiamų asmenų interesų apsaugos gerinimą mažinant išskaitas skoloms dengti iš šių asmenų pajamų tęsiasi ne vienerius metus. Tikimasi, kad išsamesnė diskusija galėtų tapti veiksmingu postūmiu sutelkiant specialistus ir apsisprendžiant dėl optimalių sprendimų.

Diskusijoje dalyvaus Seimo komitetų, Teisingumo, Socialinės apsaugos ir darbo ministerijų, Teisėjų tarybos, Lietuvos verslo konfederacijos, Lietuvos bankų asociacijos, Vilniaus, Mykolo Romerio, Vytauto Didžiojo universitetų, Lietuvos teisės instituto, Nacionalinio skurdo mažinimo organizacijų tinklo ir Lietuvos antstolių rūmų atstovai.

Parengė Informacijos ir komunikacijos departamento

Spaudos biuro patarėja Jolanta Anskaitienė

Tel. (8 5) 239 6508, el. p. Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.

 

Daugiau informacijos:

Seimo narės Rimantės Šalaševičiūtės padėjėja-sekretorė

Sondra Jendovickaitė-Krasovska

Tel. (8 5) 239 6656, el. p. Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.

Top