Kreditai INFO | Viskas apie kreditus ir paskolas

Kreditų akcija - pirmas kreditas nemokamai

Medicino banko kreditų portfelis per devynis mėnesius išaugo 2%

Medicinos banko rezultatai per pirmuosius devynis šių metų mėnesius, palyginus su praėjusių metų laikotarpiu - grynosios paslaugų mokesčių ir komisinių pajamos augo 51 proc. iki 3,7 mln. eurų, prekybos užsienio valiuta pajamos išaugo 26 proc. iki 3,5 mln. eurų, grynosios palūkanų pajamos padidėjo 16 proc. iki 5,5 mln. eurų.

verslo kambarys

„Esame gerai išsigryninę pagrindinius savo paslaugų vartotojų segmentus ir paslaugų plėtrą orientuojame į juos. Fiziniai asmenys, smulkaus ir vidutinio verslo bei žemės ūkio sektoriaus atstovai turi kasdienių bankinių paslaugų poreikį, tad mes savo ruožtu banko padalinių tinklą plėtojame klientams patogiose vietose ir matome, kad šis mūsų pasirinkimas atneša apčiuopiamos naudos klientams ir bankui“, – sako Medicinos banko Valdybos pirmininkė ir administracijos vadovė Dalia Klišauskienė.

Banko suteiktų paskolų portfelis per tris šių metų ketvirčius išaugo 2 proc. ir sudarė 167 mln. eurų, banko turtas 2018 metų trečio ketvirčio pabaigoje buvo 321 mln. eurų ir buvo 12 proc. didesnis nei 2017 m. gruodžio 31 d.

Banko įsipareigojimai klientams šiemet trečiojo ketvirčio pabaigoje siekė 279,5 mln. eurų ir buvo 11 proc. didesni negu 2017 m gruodžio 31 d.

Medicinos banko akcininkų nuosavybė nuo 2018 metų pradžios padidėjo 8 proc. ir šių metų rugsėjo 30 dieną buvo 29,7 mln. eurų, kai 2017 m. gruodžio mėn. 31 d. jos vertė buvo 27,5 mln. eurų.

Medicinos bankas šiemet išplatino 2,21 mln. eurų vertės subordinuotų obligacijų. Pritrauktos lėšos bus panaudotos banko kapitalo finansavimo šaltinių diversifikacijai ir išskaidymui.

Pagrindinis banko akcininkas – Saulius Karosas, valdantis 89,91 % banko akcijų. Įmonė „Western Petroleum Ltd“, valdo 9,87 % banko akcijų. Kiti akcininkai, valdo 0,22 % banko įstatinio kapitalo.

Apie kreditai.info projektą

Kreditai.info yra informacinis portalas, kuriame pateikiamos finansų rinkos naujienos, patarimai kaip planuoti asmeninius finansus ir informacija apie juridines įmones, teikiančias kreditus ir paskolas. Siekiant užtikrinti patogų naudojimąsi tinklapiu, informacija yra susisteminta ir pateikiama aiškiai bei suprantamai. Kreditus teikiančių juridinių asmenų sąraše rasite pagrindinius šalies bankus, smulkiųjų kreditų bendroves, kredito unijas. Jūsų patogumui nuolat pildome ir atnaujiname aktualiausią informaciją.

Tinklapis orientuotas į tiek į finansų rinkomis besidominčius asmenis, tiek į tuos, kurie ieško finansavimo galimybių. Naujienų skiltyje nuolat pateikiama naujausia informacija apie Lietuvoje ir pasaulyje vykstančius svarbiausius finansų rinkos įvykius. Taip pat publikuojami patarimai, kaip geriau ir efektyviau planuotis asmeninį biudžetą ir subalansuoti asmeninius finansus. Ieškantiems geriausio paskolos ar kredito pasiūlymo straipsnių skiltyje nuolat pateikiami patarimai, kaip išsirinkti tinkamą finansavimo priemonę ir kaip suvaldyti asmenines paskolas. Kreditai.info rengiami straipsniai rašomi paprastai ir suprantamai, todėl norint gilinti savo žinias Jums nebūtina būti finansų specialistu. Leiskite ekspertais būti mums.

Kreditorių skiltyje pateikiama susisteminta informacija apie bankus, kredito unijas ir smulkiųjų kreditų bendroves. Jums daugiau nebereikia gaišti laiko internete ieškant informacijos apie finansines paslaugas ar kreditus teikiančias institucijas. Šį darbą už jus atlieka Kreditai.INFO. Mūsų tikslas - surinkti ir pateikti vartotojams susistemintą naujausią ir aktualiausią informaciją vienoje vietoje. Todėl Jums reikalinga informacija visuomet yra lengvai pasiekiama ir surandama.

 

 

  • Kreditai be registracijos mokesčio
  • Pirmas kreditas nemokamai
  • Pigūs kreditai visą parą
Top