Pinigų perlaidos į užsienį nemokamai ir greičiau nei per pusvalandį, tampa realybe

Jau ne vienerius metus emigrantų į Lietuvą siunčiami pinigai sudaro dalį mūsų šalies BVP ir skatina gyventojų aktyvesnį vartojimą. Kasmet emigrantai iš įvairių pasaulio šalių persiunčia Lietuvoje gyvenantiems artimiesiems daugiau nei 1 mlrd. eur ir suma kiekvienais metais auga.

Pinigų perlaidos

Išvykusiųjų svetur pagalba čia gyvenantiems artimiesiems yra išties svarbi – daug jaunų žmonių dirbančių ir gyvenančių užsienyje, padeda čia likusiems savo tėvams, seneliams. Pervedami pinigai palengvina finansinę padėtį mokant komunalinius mokesčius, perkant vaistus ir netgi pagerina gyvenimo kokybę.

Šiame procese lietuvių įkurta mokėjimų įstaiga, Turbotransfers, teikianti tarptautinių pervedimų paslaugą, žengia drąsų ir ryžtingą žingsnį finansų rinkoje. Tarptautiniai pervedimai vykdomos akcijos laikotarpiu tampa nemokami ir pasieks Lietuvą kol kas sparčiausiai rinkoje – vos per 29 minutes! Tiek fiziniai, tiek juridiniai asmenys Lietuvoje, pvz. iš Norvegijos, Jungtinės karalystės ar net iš JAV siunčiamus pinigus savo sąskaitoje Lietuvoje jau matys mažiau nei už pusvalandžio. O siuntėjui tai nieko papildomai nekainuoja, komisinis mokestis nėra taikomas.

Paslaugos išskirtinumą komentuoja TurboTransfers plėtros vadovė Inga Lišauskienė – „savo paslaugą – tarptautinius pinigų pervedimus teikiame daugelyje pasaulio šalių. Iš Lietuvos į užsienį vykdomi tarptautiniai pervedimai visą akcijos laikotarpį taip pat bus nemokami. Tai labai aktualu mūsų verslo klientams, vykdantiems atsiskaitymus savo užsienio partneriams jų šalies valiuta. Pervedimų greitis mūsų verslo klientams taip pat yra labai aktualus, nes daugelis užienio tiekėjų, pradeda ruošti mūsų klientų žaliavų ar produktų užsakymus tik po apmokėjimo. Tai reiškia, kad kuo greičiau gavėją pasiekia pinigai, tuo greičiau mūsų klientai gauna užsakytas prekes.“

Žinoma, tai ne vieninteliai šios mokėjimų įstaigos pranašumai rinkoje. Visuomet skiriamas įpatingas dėmesys klientų duomenų saugumui - naudojama moderniausia „Secure Socket Layer“ (SSL) šifravimo technologija, sauganti klientų duomenis nuo neteisėtos prieigos. Taip pat, stipri ir vis auganti klientų aptarnavimo specialistų komanda, padeda naujiems ir esamiems klientams visais kylančiais klausimais.

Rašykite komentarą...
Jūs esate svečias
Komentuoti kaip svečiui
Komentaras kraunamas... Komentaras bus atnaujintas už 00:00.

Būkite pirmas pakomentavęs.

Top