Europos investicinis fondas skyrė 30 mln. eurų portfelinę garantiją „Orion Leasing“

„Orion Leasing“ su šia garantija galės pasiūlyti geresnes įrenginių, technikos ar plėtros finansavimo paslaugas.

laimonas belickasNuotrauka: „Orion Leasing“ vadovas Laimonas Belickas. © „Orion Leasing“

Maksimali vieno lizingo sandorio su portfeline garantija suma gali siekti 1,5 mln. eurų, o trukmė gali siekti 10 metų.

„Ši portfelinė garantija yra tikrai puiki galimybė Lietuvos verslui pritraukti lėšų labai geromis sąlygomis. Mums, kaip dar gana jaunai įmonei, tai irgi didžiulis laimėjimas. Gaudami 30 milijonų eurų garantiją, mes galėsime kur kas drąsiau finansuoti įmones, kurios siekia greitos ir efektyvios prieigos prie kapitalo investicijoms į verslo plėtrą, modernizavimą bei technologinį progresą“, – komentuoja „Orion Leasing“ vadovas Laimonas Belickas.

Anot jo, finansavimas aktualiausias visiems verslams, investuojantiems į ilgalaikį materialųjį turtą: įvairią įrangą, techniką ir technologijas.

„Orion Leasing“ bendrovė per ateinančius 2022-us metus su šia portfeline garantija ketina finansavimui skirti nuo 15 iki 30 milijonų eurų. EIF už kiekvieną sandorį garantuoja 70 % sumos.

Bendrovė „Orion Leasing“ įkurta 2021 m. gegužę. Nuo to laiko bendrovė jau suteikė virš 5 milijonų eurų Lietuvoje veikiančiam verslui. L. Belickas pabrėžia, kad pagrindinis bendrovės fokusas – gamybinės ar IT įrangos, mobilumo priemonių, transporto, žemės ūkio, statybų ir kitos technikos finansavimas.

Top