„Revolut“ atnaujino paslaugų planus ir pristatė „Revolut Plus“

Spausdinti

2020 gruodžio 22, Vilnius. Pasaulinė finansų platforma „Revolut“ paskelbė atnaujinusi savo mokamus paslaugų planus ir pristatė „Revolut Plus“ – naują planą už 2,99 eurų per mėnesį, suteiksiantį klientams daugiau pasitikėjimo, nes jų pirkiniai bus apsaugoti nuo vagystės, sugadinimo ar ribotų galimybių grąžinti nepatikusį pirkinį.

Plus Press 1Nuotrauka: Revolut Plus © Revolut

„Plus“ plano naudotojams galios pirkinių draudimas iki 1 000 eurų per metus, „Premium“ klientams – iki 2 500 eurų, „Metal“ klientams – iki 10 000 eurų, jei jų apdrausti pirkiniai yra netyčia sugadinami ar pavagiami. Mokamų „Revolut“ planų klientai galės nesijaudinti ir dėl prekių grąžinimo – apdraustiems pirkiniams bus taikomas net 90 dienų pratęstas grąžinimo terminas. Pirkinių draudimas galios ir bilietams į renginius – jei negalės dalyvauti taisyklėse nurodytais atvejais, pinigai tiesiog grįš į kliento sąskaitą.

„Džiaugiamės galėdami pristatyti savo atnaujintus planus visoje Europoje, pasiūlydami klientams puikų kainos ir kokybės santykį ir apsaugodami juos nuo nenumatytų išlaidų. Norime padėti savo klientams saugiai apsipirkti, žinant, kad „Revolut“ jų pirkinius saugo nuo vagystės, sugadinimo ar ribotų galimybių grąžinti nepatikusį pirkinį, – sako Nik Storonsky, „Revolut“ generalinis direktorius ir įkūrėjas.

„Plus“ plano klientai taip pat galės saugiai pirkti internetu naudodamiesi virtualiomis kortelėmis arba atsiskaityti parduotuvėje naudodami greitas ir patogias mobiliųjų mokėjimų paslaugas, tokias kaip „Google Pay“ ir „Apple Pay“.

Naujojo plano klientai taip pat turės prioritetą klientų aptarnavimui „Revolut“ programėlėje, o tėvai ir globėjai galės mokyti vaikus finansinių įgūdžių, naudodamiesi iki dviejų „Junior“ sąskaitų, skirtų vaikams.

„Plus“ planą „Revolut“ klientai Lietuvoje jau gali užsisakyti „Revolut“ programėlėje. Daugiau informacijos apie tai, kas įtraukta į „Plus“ planą, pateikiama sąlygose ir „Plus“ mokesčių puslapyje. „Revolut Plus“ plane numatytą pirkinių, pinigų grąžinimo ir bilietų atšaukimo draudimą „Revolut“ klientams teikia „Qover“, o draudimo apsaugą užtikrina „Chubb“. Daugiau apie tai, kokios yra draudimo sąlygos, klientai galės rasti draudimo produkto informaciniame dokumente, „Revolut“ programėlėje.