„Revolut“ pasveikino SEB ir „Swedbank“ klientus savo programėlėje

  • „Revolut“ klientai Lietuvoje jau gali matyti savo SEB ir „Swedbank“ bankų sąskaitų informaciją „Revolut“ programėlėje.
  • Jie gali patogiai vienoje vietoje sekti savo išlaidas „Revolut“ ir dviejų didžiųjų Lietuvos bankų sąskaitose, taip turėdami dar didesnę asmeninių finansų kontrolę.
  • Klientui pridėjus pasirinkto banko duomenis, sąskaitų susiejimo procesas yra automatinis ir saugus.

Revolut atviroji bankininkystė Revolut programėlė © Revolut

Vilnius, lapkričio 12 d. Pasaulinė finansų platforma „Revolut“ daugiau nei 300 000 savo klientų iš Lietuvos pristatė atvirosios bankininkystės funkcionalumą.

Nuo šiol „Revolut“ klientai Lietuvoje turės galimybę programėlėje matyti SEB ir „Swedbank“ bankų sąskaitų informaciją: jų likutį ir mokėjimo operacijų istoriją. Jie taip pat galės lengvai iš jų papildyti savo „Revolut“ sąskaitą.

„Mūsų tikslas visuomet buvo padėti žmonėms greitai, lengvai ir patogiai valdyti savo finansus. Atvirosios bankininkystės sprendimas neabejotinai prie to prisidės, nes klientai galės matyti kelias bankų sąskaitas vienoje programėlėje ir naudotis pažangiausiais rinkoje biudžeto planavimo įrankiais, – sako „Revolut“ vadovas Lietuvoje Virgilijus Mirkės.

Pasak jo, Lietuvos gyventojai turi beveik 4,6 mln. aktyvių banko sąskaitų, taigi poreikį visas jas matyti vienoje vietoje, neperjungiant kelių skirtingų programėlių, turi didžioji dalis gyventojų.

Atvirosios bankininkystės funkcionalumas pasiekiamas visiems „Revolut“ klientams Lietuvoje. Klientui davus sutikimą, „Revolut“ paprašys kitų bankų pateikti jo sąskaitos informaciją „Revolut“ programėlėje.

„Revolut“ atvirosios bankininkystės sprendimas sukurtas bendradarbiaujant su pirmaujančiu atvirojo ryšio sąsajos (API, angl. application programming interface) teikėju, Jungtinės Karalystės kompanija „TrueLayer“. Naudojant „TrueLayer“ platformą užtikrinama, kad bankų sąskaitų informacija yra greitai ir saugiai integruota „Revolut“ programėlėje.

Ateityje „Revolut“ atvirosios bankininkystės funkcionalumą papildys ir kiti Lietuvoje veikiantys bankai.

Atvirosios bankininkystės iniciatyva įgyvendinama remiantis Europos antrąja mokėjimo paslaugų direktyva (PSD2). Jos tikslas – skatinti finansų sektoriaus inovacijas. Remiantis ja, visi Europos bankai privalo leisti trečiosioms šalims, gavusioms klientų sutikimą, pasiekti šių klientų sąskaitų informaciją bei atlikti mokėjimus iš jų sąskaitų.

 

Top