Vartojimo kreditų ir lizingo bendrovę šiemet įsigijęs Inbank pradeda veiklą Lietuvoje

Kitais metais bankas teiks paskolas internetu. Fintech įmonė žada, kad jos pagrindinis tikslas - keisti požiūrį į banką ir jo paslaugas.

Inbank logo

Pasak „fintech“ startuolio vadovų, vėliau jis teiks ir vartojimo paskolas, o kitąmet planuoja dar išplėsti paslaugas ir žada naujovių Lietuvos finansų rinkoje.

„Tikime, kad „Inbank“ Lietuvoje taps skaitmeninės bankininkystės ir atskirų išgrynintų paslaugų lyderiu“, – pranešime sakė „Inbank“ filialo vadovas Lietuvoje Benas Pavlauskas. Pasak jo, „Inbank“ nebus tradicinis bankas, o labiau finansinių technologijų įmonė.

„Ateiname į rinką su misija po truputį keisti nusistatymą, kas yra bankas ir kaip jis veikia. Tiek terminuotų indėlių paslauga, tiek kitos paslaugos, kurias ketiname pristatyti artimiausiu metu, yra skaitmeninės bei sukurtos taip, kad apie jas reiktų galvoti mažiausiai“, – teigė B. Pavlauskas.

Startuolis „Inbank“ veiklą pradėjo 2011 metais. Lietuvos bankas lapkričio pradžioje leido „Inbank“ kurti filialą Lietuvoje. Bendrovė veikia Estijoje, Latvijoje ir Lenkijoje bei dar keliose šalyse. Pernai bendrovės pelnas siekė 9,3 mln. eurų, birželio pabaigoje jos paskolų portfelis sudarė 276 mln. eurų. 2018 metais „Inbank“ Lietuvoje įsigijo vartojimo paskolų bendrovę „Mokilizingas“.

Top