"Danske Bank" pardavė savo neveiksnių paskolų portfelį

Pirkėjas "Intrum" yra kreditų valdymo paslaugų įmonė. Įmonės pagrindinė veikla yra skolų administravimas ir likvidavimas. 2018 m. įmonės pajamos siekė 1.24 mlrd. eurų.

bendradarbiavimas94

„Mes vertiname sėkmingą „Intrum“ ir „Danske Bank“ bendradarbiavimą Baltijos šalyse. Vos prieš kelis mėnesius mes užbaigėme sandorį su „Danske Bank“ Estijoje, todėl džiaugiamės galėdami sustiprinti savo pozicijas rinkoje bei tikimės tęsti investicijas Baltijos šalyse“, – teigia „Intrum“ Vykdančioji Direktorė Baltijos šalims Ilva Valeika.

„Danske Bank A/S“ Lietuvos filialas pardavė savo neveiksnių paskolų portfelį reaguodamas į „Danske Bank A/S“ sprendimą stabdyti bankinę veiklą Baltijos šalyse.

Apie „Intrum“

„Intrum“ yra pirmaujanti kreditų valdymo paslaugų rinkos lyderė, veikianti 24 Europos šalyse. „Intrum“ padeda įmonėms klestėti siūlydama joms sprendimus, skirtus gerinti pinigų srautus ir ilgalaikį pelningumą, bei rūpintis savo klientais. Viena svarbiausių bendrovės misijų - užtikrinti, kad fiziniai ir juridiniai asmenys gautų pagalbą, kurios prireikia, siekiant tapti nepriklausomiems nuo skolų. „Intrum“ dirba apie 10 000 atsidavusių specialistų, kurie teikia  paslaugas 80 000 įmonių visoje Europoje. 2018 m. pajamos siekė 13,4 milijardų SEK. „Intrum“ būstinė įsikūrusi Stokholme, Švedijoje, o bendrovės akcijos yra įtrauktos į „Nasdaq“ Stokholmo vertybinių popierių biržos prekybos sąrašą.

Top