Invega suteikė verslo kreditų garantijų už daugiau nei 26 mln. eurų

Dėl šių kreditų verslo įmonės pritraukė daugiau nei 71 mln. eurų privačių lėšų. 

bendradarbiavimas23

Dėl investicijų verslo įmonės pritraukė 71,21 mln. eurų privačių lėšų, pranešė „Invega“. „Esame labai versli šalis, kurios nemaža dalis gyventojų norėtų kurti ir puoselėti nuosavą verslą, todėl idėjų bei išmonės nestokojantys verslininkai vis drąsiau įgyvendina savo idėjas, į pagalbą pasitelkdami finansines injekcijas“, – pranešime teigė įmonės generalinis direktorius Kęstutis Motiejūnas.

Pirmąjį pusmetį įmonė suteikė 197 individualias paskolų ir lizingo garantijas bei 266 portfelines garantijas už verslo paskolas ar lizingo sandorius. Individualių garantijų suteikta už 21,1 mln. eurų, portfelinių – už 32,4 mln. eurų, o eksporto – už 1,2 mln. eurų.

Dėl jų smulkusis verslas gavo paskolų už 70,1 mln. eurų. Per šešis mėnesius dėl finansuojamų paskolų verslą pasiekė 6,7 mln. eurų – buvo suteiktos 134 paskolos, o pritrauktų privačių lėšų suma siekia 5,3 mln. eurų.

Iš viso į verslą investuota 3,7 mln. eurų privataus ir rizikos kapitalo investicijų, o pritrauktų privačių lėšų suma siekė 4,1 mln. eurų. Anot K. Motiejūno, tarp verslininkų išlieka paklausios ir įvairios visuotinės dotacijos priemonės, tokios kaip palūkanų, verslo konsultacijų ar mokymų išlaidų kompensacijos.

 

 

  • Kreditai be registracijos mokesčio
  • Pirmas kreditas nemokamai
  • Pigūs kreditai visą parą
Top