Nuo kitų metų - naujos Kredito reklamos taisyklės

Lietuvos bankas patvirtino naują Kredito reklamos taisyklių redakciją, joje apibrėžiami reklamos turinio, pobūdžio ir kokybės reikalavaimai.

shirt 2878957 640

Jose nustatyti vartojimo kredito ir su nekilnojamuoju turtu susijusio kredito reklamos turinio, pateikimo pobūdžio ir kokybės reikalavimai, taip pat nurodyti kredito reklamos tipinio pavyzdžio kriterijai.

Taisyklių reikalavimai taikomi bet kokia forma (tekstine, vaizdine arba garsine) ir bet kokiomis reklamos pateikimo priemonėmis (reklama spaudoje, televizijoje, radijuje, interneto svetainėje, elektroninio pašto žinutėje, trumpojoje (SMS) žinutėje, skrajutėje, plakate ar pan.) skleidžiamai kredito, teikiamo pagal Vartojimo kredito įstatymą ir Su nekilnojamuoju turtu susijusio kredito įstatymą reklamai.

Taisyklės įsigalios 2019 m. gruodžio 31 d. Šios taisyklės patvirtintos siekiant suvienodinti būsto ir vartojimo kreditų reklamos reguliavimo praktiką bei priežiūros veiksmingumą, nes šiuo metu galioja skirtingi privalomi teisės aktai ir rekomendacijos. 

 

 

  • Kreditai be registracijos mokesčio
  • Pirmas kreditas nemokamai
  • Pigūs kreditai visą parą
Top