Swedbank kreditas - "RD Signs" gamyklai statyti

Bankas investicinę paskolą suteikė reklamos gamybos ir serviso įmonei. Už pasiskolintus 2.8 mln eurų įmonė planuoja statyti naują gamyklą su įranga Šiauliuose.

bendradarbiavimas94

„Visą savo dėmesį skiriame vienai sričiai – vizualinės reklamos gamybai ir dėl savo profesionalumo esami vertinami ne tik Baltijos, bet ir kitose Europos Sąjungos šalyse. Dėl augančio klientų skaičiaus nusprendėme statyti naują, nuosavą gamyklą. Tai yra naujas ir itin svarbus žingsnis mūsų įmonės istorijoje ir džiaugiamės, kad „Swedbank“ yra mūsų finansinis partneris šiame svarbiame etape“, – sako „RD Signs“ direktorius Audrius Butkevičius.

„Su „RD Signs“ dirbame nuo įmonės veiklos pradžios, tai itin profesionali ir viena iš efektyviausiai dirbančių savo srities įmonių. Mūsų partnerystė leidžia teikti ne tik reikiamas paslaugas, bet ir finansavimą, kuris padeda šiai įmonei augti plečiant savo verslą“, – sako „Swedbank“ Verslo klientų departamento direktorius Mindaugas Steikūnas.

Naujos 6000 kv. m. ploto gamyklos Šiauliuose statybas ketinama baigti iki 2019 metų rugsėjo pabaigos. Iki naujo projekto įgyvendinimo „RD Signs“ dirbo 2500 kv. m. ploto gamybos patalpose.

Pasak „RD Signs“ atstovo, gamybinio ploto trūkumas jau kurį laiką ribojo įmonės gamybinius pajėgumus ir neleido lygiaverčiai konkuruoti su didžiaisiais Europos gamintojais. Tikimasi, kad nauja daugiau nei dvigubai didesnė gamykla paskatins pardavimų augimą ir leis padidinti kvalifikuotų darbuotojų skaičių.

„RD Signs“ savo veiklą pradėjo 2004 m. ir dirba reklamos gamybos ir serviso srityje. Įmonė savo veiklą vykdo Lietuvoje, Latvijoje ir Estijoje bei bendradarbiauja su partneriais Danijoje, Norvegijoje, Vokietijoje, Austrijoje, Belgijoje bei kitose Europos šalyse.

Top