Kreditų akcija - pirmas kreditas nemokamai

Europos rekonstrukcijos ir plėtros bankas teiks finansavimą ankstyvos stadijos startuoliams

Vieno didžiausių šalyje komercinių bankų „Swedbank“ įsigytas tarptautines startuolių bendruomenes jungiantis technologijų centras „Rise Vilnius“ keičia pavadinimą į „Rockit“. „Atsinaujinęs centras tęs veiklą, prisidėdamas prie „fintech“ ekosistemos klestėjimo mūsų šalyje ir Lietuvos kaip „fintech“ centro žinomumo pasaulyje“, – renginyje pirmadienį sakė finansų ministras Vilius Šapoka.

susitarimas

Be to, „Swedbank“ skelbia bendradarbiausiąs su Europos rekonstrukcijos ir plėtros banku (EBRD) ir Estijos startuolių akseleravimo bendrove „Startup Wise Guys“. EBRD teiks finansavimą ankstyvos stadijos startuoliams ir leis naudotis mentorių tinklu. EBRD taip pat teiks paramą „Rockit“ veiklos plėtrai ir iniciatyvoms. Pasak EBRD vadovo Baltijos šalyse Matti Hyyryneno (Mačio Hyrineno), vienas banko prioritetų Lietuvoje – didinti ekonomikos konkurencingumą, sutelkiant dėmesį į investicijas ir pažangias technologijas.

„Finansinės technologijos yra vienas iš sektorių, galinčių paskatinti pažangą ir prisidėti prie rinkos augimo“, – pranešime teigė M. Hyyrynenas. Tuo metu su „Startup Wise Guys“ „Rockit“ kartu plėtos finansinių technologijų akseleratoriaus programą „Wise Guys Fintech 3 Accelerator“, ji skatina „fintech“ sprendimų plėtrą, o programos dalyviams suteikia pradinį kapitalą, darbo vietas ir teikia patarimus dėl veiklos plėtros.

Kadangi „Startup Wise Guys“ bendradarbiauja su „Google“, programos dalyviai taip pat įgis galimybę naudotis „Google Developers Launchpad“ privalumais – mentoriais, kontaktų tinklu, technologiniais įrankiais, „Google Cloud“ ir „Google Firebase“ kreditais. „Rise Vilnius“ 2016 metų liepą atidarytas „Barclays“ iniciatyva, šių metų gegužę paskelbta, kad iš Lietuvos pasitraukiantis Jungtinės Karalystės bankas centrą parduoda „Swedbank“.

Technologijų centras bendradarbiauja projektais „Women Go Tech“, „Future Entrepreneurs“, „Diversity Charter“, „Facebook Developer Circles“ ir „DEX Mettup“. Šiuo metu centras jungia 34 įmones.

 

 

  • Kreditai be registracijos mokesčio
  • Pirmas kreditas nemokamai
  • Pigūs kreditai visą parą
Top