Kreditų akcija - pirmas kreditas nemokamai

Lietuvos bankas įspėja dėl Payseros IPO

Paysera paskelbė, jog galima investuoti į jos plėtros planus ir įsigyti per IPO platinamų virtualios valiutos žetonų, kas iš principo atitinka viešą akcijų platinimą. Lietuvos bankas perspėja, kad IPO platina ne pati "Paysera LT", o naujai įkurta "Paysera Investment" įmonė. Pastarosios Lietuvos bankas niekaip neprižiūri, tad ir garantuoti investicijų saugumo negali.

stop 634941 640

„Viešai skelbta, kad vertybinius popierius išleidžia „Paysera LT“, UAB, kuri turi Lietuvos banko išduotą elektroninių pinigų įstaigos licenciją, tačiau iš tikrųjų vertybinių popierių emitentas yra Lietuvos banko neprižiūrima įmonė – neseniai įsteigta Paysera Investment, UAB.

Taip galimai klaidinami investuotojai“, – sako Lietuvos banko Investicinių paslaugų priežiūros skyriaus vadovas Audrius Šilgalis. Lietuvos bankas nustatė, kad sutelktinio finansavimo platformos operatoriaus UAB „Finansų bitė verslui“ valdomoje DESICO interneto svetainėje (www.desico.io) siūloma investuoti į Paysera plėtros planus ir nurodoma, kad Paysera yra nuo 2004 m. veikianti elektroninių pinigų įstaiga.

Pateikiama ir su „Paysera LT“, UAB, susijusi informacija (finansinės ataskaitos, veiklos istorija, informacija apie vadovus ir pan.), taip sudarant klaidinantį įspūdį, kad projekto savininkas yra „Paysera LT“, UAB. „Paysera LT“, UAB, interneto svetainėje www.paysera.lt, kurioje pateikiama informacija apie šią įmonę, taip pat siūloma investuoti į Paysera projektą, vėlgi sudarant klaidinantį įspūdį, kad investuotojas įsigys „Paysera LT“, UAB, o ne Paysera Investment, UAB, išleidžiamus vertybinius popierius.

Lietuvos bankas perspėja investuotojus – prieš priimdami sprendimą dėl investavimo į vertybinius popierius, išsamiai susipažinkite su visa pateikta informacija ir įvertinkite visas su investicija susijusias rizikas.


 

 

  • Kreditai be registracijos mokesčio
  • Pirmas kreditas nemokamai
  • Pigūs kreditai visą parą
Top