Kreditų akcija - pirmas kreditas nemokamai

Lietuvos rezidentai kredito įstaigose laiko daugiau indėlių

Vasario menėsį Lietuvos rezidentų indėliai padidėjo beveik 180 mln. eurų., valdžios ir finansų sektorių indėliai taip pat ūgtelėjo.

ind

Lietuvos bankas paskelbė 2019 m. vasario mėn. pinigų finansų įstaigų (PFĮ) balanso duomenis, kurie rodo, kad Lietuvos rezidentų indėliai kredito įstaigose per mėnesį padidėjo 179,1 mln. Eur. Namų ūkių, valdžios ir finansų sektorių indėliai padidėjo atitinkamai 156,5 mln., 76,8 mln. ir 4,5 mln., o ne finansų bendrovių indėliai sumažėjo 58,7 mln. Eur.

Lietuvos namų ūkių vienadieniai indėliai kredito įstaigose per mėnesį padidėjo 143,5 mln., o ne finansų bendrovių jie sumažėjo 11,8 mln. Eur. Kredito įstaigų paskolos Lietuvos rezidentams per mėnesį sumažėjo 13,6 mln. Eur. Paskolos Lietuvos namų ūkiams ir valdžios sektoriui sumažėjo atitinkamai 12,6 mln. ir 8,1 mln., o paskolos finansų sektoriui ir ne finansų bendrovėms padidėjo atitinkamai 4,7 mln. ir 2,4 mln. Eur.

Kredito įstaigų paskolos Lietuvos namų ūkiams būstui įsigyti padidėjo 32,4 mln., o paskolos vartojimui ir kitiems tikslams sumažėjo atitinkamai 4,6 mln. ir 40,4 mln. Eur.

 

 

  • Kreditai be registracijos mokesčio
  • Pirmas kreditas nemokamai
  • Pigūs kreditai visą parą
Top