Kreditų akcija - pirmas kreditas nemokamai

Paskirtas Revolut Bank vadovo pavaduotojas

Specializuoto banko licenciją gavęs bankas Lietuvoje paskyrė Ramūną Stankevičių. Jis iki šiol dirbo savo įkurtoje pensijų kaupimo bendrovėje „MP Pension Funds Baltic“ ir 2001 metais įsteigė Lietuvos centrinę kredito uniją.

revolut

Tai nebus klasikinis bankas - mes veiksime kaip technologijų kompanija, teikianti finansines paslaugas, ir siekianti klientams visą finansinių paslaugų spektrą padaryti lengvai suprantamą, valdomą telefone, taip pat – ir atpiginant finansines paslaugas“, – pranešime teigė R. Stankevičius. Pasak jo, finansinių technologijų startuolis „Revolut Ltd. ” Lietuvoje jau pritraukė daugiau kaip 170 tūkst. klientų.

„Revolut Bank“ artimiausiu metu pradės dirbti beveik 30 naujų darbuotojų, įskaitant pinigų plovimo prevencijos, finansų, rizikos vadovus. Pirmadienį darbą pradeda klientų aptarnavimo komanda, greitai prie jų prisijungs ir atitikties specialistai bei programuotojai. Pasak R. Stankevičiaus, iki metų pabaigos banke turėtų dirbti apie 40 programuotojų, bus plečiama rinkodaros komanda, Vilniuje dirbantys klientų aptarnavimo specialistai pagalbą programėlėje dar šį pusmetį teiks ir konsultuos lietuviškai.

„Revolut Bank“ specializuoto banko veiklą ketina pradėti pirmoje šių metų pusėje. „Revolut“ nurodo šiuo metu turintis 4 mln. klientų, o jo operacijų vertė siekia 4,6 mlrd. JAV dolerių per mėnesį.

 

 

  • Kreditai be registracijos mokesčio
  • Pirmas kreditas nemokamai
  • Pigūs kreditai visą parą
Top