Lietuvoje Olandijos įmonė kurs specializuotą banką

"Debifo" finansų bendrovę prisijungusi faktoringo bendrovė "Factris" ketina kurti specializuotą banką. Įmonės pagrindinė veiklos sritis - apyvartinio kapitalo suteikimas įmonėms ir skolinimas sąskaitų apmokėjimui.

factris logo

Su Lietuvos finansų technologijų bendrove „Debifo“ susijungusi Nyderlandų faktoringo teikėja „Factris“ ketina plėsti veiklą Lietuvoje – įmonė ketina kurti specializuotą banką ir investuoti apie 8 mln. eurų į naujas technologijas.

Tikimasi, kad per pusantrų metų ji įdarbins 30 ar daugiau specialistų, pranešė užsienio investicijas į Lietuvą skatinanti agentūra „Investuok Lietuvoje“. Anot „Factris“ generalinio direktoriaus Briano Reaveso (Brajeno Rivso), Lietuva patraukė dėmesiu finansų technologijoms ir išsilavinusiais darbuotojais, galimybe gauti specializuoto banko licenciją.

„Tai, kad progresyvus Lietuvos banko požiūris irgi padėjo pritraukti „Factris“, yra dar vienas taškas mūsų finansų technologijų ekosistemos naudai“, – pranešime teigė „Investuok Lietuvoje“ generalinis direktorius Mantas Katinas. „Factris“ teikia apyvartinį kapitalą Europos smulkaus ir vidutinio verslo įmonėms finansuodama jų neapmokėtas sąskaitas.

 

 

  • Kreditai be registracijos mokesčio
  • Pirmas kreditas nemokamai
  • Pigūs kreditai visą parą
Top