Kreditų akcija - pirmas kreditas nemokamai

„Deutsche Bank“ atsisakė suteikti kreditą „Trump Organization“

Vokietijos komercinis bankas „Deutsche Bank“ per JAV prezidento rinkimų kampaniją atsisakė suteikti paskolą Donaldo Trumpo (Donaldo Trampo) verslo grupei „Trump Organization“, rašo JAV dienraštis „The New York Times“, remdamasis informuotais šaltiniais.

Frankfurtas

Jų duomenimis, prašymą suteikti paskolą „Trump Organization“, kuriai D. Trumpas vadovavo tol, kol pradėjo eiti JAV prezidento pareigas, 2016 metų pradžioje atmetė banko komitetas, kuriam buvo pavesta vertinti riziką reputacijai ir kuriame tuomet dirbo dabartinis banko generalinis direktorius Christianas Sewingas (Kristianas Zaivingas).

„Deutsche Bank“ buvo viena iš nedaugelio finansų įstaigų, kurios toliau teikė paskolas „skolos karaliumi“ save vadinusiam D. Trumpui. Tačiau tąkart bankas tarė „ne“, nes nusprendė, kad rizika yra per didelė, pažymėjo šaltiniai.

Sprendimas nesuteikti paskolos, be kita ko, buvo priimtas dėl nuogąstavimų, jog tuo atveju, jeigu D. Trumpas būtų išrinktas prezidentu, o „Trump Organization“ po to nesugebėtų grąžinti paskolos, bankui tektų rinktis arba nuostolius, kuriuos jis patirtų dėl negrąžintos paskolos, arba JAV prezidento turto konfiskavimą, rašo leidinys.

Pasak šaltinių, „Trump Organization“ prašė paskolos golfo klubo projekto Škotijoje finansavimui ir kaip įkaitą siūlė viešbučių kompleksą Majamyje. Tačiau „Trump Organization“ atstovė spaudai Amanda Miller (Amanda Miler) paneigė kalbas apie tai, kad grupei reikėjo papildomų lėšų golfo kurorto Škotijos Ternberyje plėtrai.

„Tai yra visiška netiesa, – pareiškė A. Miller. – Kad įsigytume projektą Ternberyje, nieko nesiskolinome. Be to, į projekto rekonstrukciją, kuri buvo pradėta 2014 metais, investavime dešimtis milijonų JAV dolerių iš savo lėšų. Mums niekada nereikėjo paskolų šio projekto įsigijimo ar renovacijos finansavimui.“

„Deutsche Bank“, kuris siekė įsitvirtinti JAV rinkoje, išduoti rizikingesnes paskolas buvo linkęs labiau negu jo konkurentai. 1998 metais bankas D. Trumpui suteikė 125 mln. JAV dolerių paskolą dangoraižio Volstryte rekonstrukcijai.

Per paskesnius 17 metų jų bendradarbiavimas buvo gana sėkmingas. Per tą laiką bankas dalyvavo D. Trumpui ir jo bendrovėms suteikiant paskolų už daugiau kaip 2,5 mlrd. JAV dolerių.

 

 

  • Kreditai be registracijos mokesčio
  • Pirmas kreditas nemokamai
  • Pigūs kreditai visą parą
Top