Kreditų akcija - pirmas kreditas nemokamai

Vartotojai kredito įstaigą pirmiausia renkasi pagal saugumą ir patikimumą

Kasmetinėje apklausoje šie du punktai surinko 90% svarbiausių kriterijų lentelėje. Kiti svarbūs kriterijai renkantis kredito įstaigą yra sąžiningumas, bei operatyvumas. Gyventojai taip pat labiau linkę naudotis tų įmonių paslaugomis, kurios yra lengvai pasiekiamos - turi gerą filialų tinklą arba gerą informacinę sistemą - nepriekaištingai veikiančią svetainę ir mobiliąją programėlę.

nuomone

Lietuvos gyventojams saugumas ir patikimumas tebėra svarbiausi kriterijai, į kuriuos atsižvelgiama renkantis finansų ar kredito įstaigą, rodo Lietuvos bankų asociacijos (LBA) užsakymu atliktas kasmetis tyrimas.

Saugumą ir patikimumą kaip svarbiausias finansų įstaigos savybes nurodė per 90 proc. apklaustųjų. Klientams taip pat rūpi, kad finansinių bei kredito paslaugų teikėjas būtų sąžiningas (80 proc.) ir veiktų operatyviai (69 proc.), teigiama LBA pranešime.

Tyrimo duomenimis, didžiausią pasitikėjimą, tvarkant finansinius reikalus, gyventojams kelia bankai (86 proc.). Taip pat didelė dalis respondentų šiuos reikalus sutiktų patikėti mobiliojo ryšio operatoriams (75 proc.). Toliau rikiuojasi komunalinių paslaugų tiekėjai (66 proc.), naujos kartos elektroninių pinigų įstaigos (60 proc.), prekybos tinklai (58 proc.). „Šiandien mūsų klientams kaip niekad aktualūs veiklos patikimumo bei skaidrumo klausimai. (...)

Tyrimo rezultatai rodo, kad saugumas ir teikiamų paslaugų įvairovė, apimanti klientų aptarnavimo skyrių tinklą, interneto bankus, išmaniąsias programėles, yra gyventojų labiausiai vertinami bankų pranašumai“, – pranešime sakė LBA prezidentas Mantas Zalatorius.

Tyrimo duomenimis, vartotojų interesai ir prioritetai labai skiriasi, priklausomai nuo amžiaus ir socialinių veiksnių. 26-45 metų apklaustieji dažniau išsakė nepasitenkinimą dėl būtinybės fiziškai atvykti į banko padalinį, tuo tarpu vyriausieji (nuo 55 metų) neigiamai vertino paslaugų perkėlimą į internetinę erdvę ir būtinybę mokytis naujų dalykų.

Reprezentatyvų šalies gyventojų tyrimą, kuriuo vertinamas bankų ir kitų finansinės bei kredito paslaugas teikiančių verslo subjektų įvaizdis, 2018 metų pabaigoje LBA užsakymu atliko bendrovė „Spinter tyrimai“.

 

 

  • Kreditai be registracijos mokesčio
  • Pirmas kreditas nemokamai
  • Pigūs kreditai visą parą
Top