Kreditų akcija - pirmas kreditas nemokamai

Seimas balsuos dėl kredito renovacijai padengimo nepriklausomybės gynėjams

Tokių žmonių šiuo metu yra apie 300, jie visi dalyvavo sausio 11-13 renginiuose ir nukentejo nuo SSRS agresijos tada arba vėliau. Šiuo metu kompensacinis mechanizmas renovacijos kreditui numatytas tik sunkiai besiverčiantiems žmonėms.

nt rinka sasd323

Seimas apsispręs, ar leisti nepriklausomybės gynėjams pretenduoti į valstybės paramą, apmokant dalį jų daugiabučio atnaujinimo išlaidų.

Seimas penktadienį balsuos dėl tai numatančių Valstybės paramos daugiabučiams namams atnaujinti (modernizuoti) įstatymo pataisų, kurias pasiūlė parlamentinė Seimo Laisvės kovų komisija.

Manoma, kad yra apie 300 asmenų, kurie pasinaudotų tokia valstybės parama. Pataisomis siūloma asmenims, nukentėjusiems 1991 metų sausio 11–13 dienomis ir po to vykdytos SSRS agresijos metu, leisti pasinaudoti valstybės parama apmokant daugiabučio renovacijos projekto parengimą, jo vykdymo priežiūrą ir ekspertizę, o taip pat administravimo, statybos techninės priežiūros išlaidas, kredito draudimo įmoką, kiekvieno mėnesio kredito ir palūkanų įmokas.

Šiuo metu valstybės parama atnaujinant daugiabučius namus yra skiriama tik nepasiturintiems gyventojams.

 

 

  • Kreditai be registracijos mokesčio
  • Pirmas kreditas nemokamai
  • Pigūs kreditai visą parą
Top