Kreditų akcija - pirmas kreditas nemokamai

Šiaulių bankas su EIB toliau dalins renovacijos paskolas

Europos investicijų bankas kartu su Šiaulių banku toliau dalins kreditus daugiabučių atnaujinimui. Šiaulių bankas jau 8 metus dalyauja šioje programoje ir iš viso paskolino beveik 500 min. savo ir ESIF lėšų.

busto paskolos2121

Europos investicijų bankas (EIB) ir Šiaulių bankas toliau skolins  daugiabučių atnaujinimui.   EIB Europos regioninės plėtros fondų (ERPF) lėšomis suteiks 30 mln. eurų garantiją Šiaulių bankui, kuris šiam tikslui paskolins 150 mln. eurų, pranešė Šiaulių bankas. Tai yra pirmoji garantija pagal Rizikos pasidalijimo fondą, įsteigtą 2016 metais. 

„Tai yra pirmoji garantijos sutartis, pagal kurią daugiabučių modernizavimo projektų paskolos bus teikiamos išimtinai iš bankų privačių lėšų su ERPF garantija, tai suteiks galimybę finansuoti daugiau energijos efektyvumą namų ūkiuose gerinančių projektų ir būti mažiau priklausomais nuo ES fondų“, – pranešime sakė finansų viceministrė Loreta Maskaliovienė.

Pasak aplinkos viceministrės Rėdos Brandišauskienės, nuo daugiabučių namų modernizavimo programos pradžios Lietuvoje atnaujinta daugiau kaip 2,5 tūkst. daugiabučių, arba 70 tūkst. butų, o investicijos siekė 600 mln. eurų.

Šiaulių bankas programoje dalyvauja nuo 2010 metų ir suteikė 215 mln. eurų paskolų Europos strateginių investicijų fondo (ESIF) lėšomis bei 231 mln. eurų savo lėšomis.

 

 

  • Kreditai be registracijos mokesčio
  • Pirmas kreditas nemokamai
  • Pigūs kreditai visą parą
Top