„Bigbank AS“ paskolų portfelis perkopė 94 milijonus eurų

Pinigai investicijoms

Remiantis neaudituotais duomenimis, per devynis šių metų mėnesius specializuoto paskolų banko „Bigbank AS“ Lietuvos filialo paskolų portfelis pasiekė 94,2 mln. eurų. Lyginant su tuo pačiu laikotarpiu praėjusiais metais, paskolų portfelis padidėjo daugiau nei penktadaliu (21 proc.). Grynasis banko pelnas išaugo trečdaliu (32 proc.) nuo 3,4 mln. eurų iki 4,5 mln. eurų.

Šių metų rugsėjo 30 dieną „Bigbank AS“ grynosios palūkanų pajamos sudarė 10,2 mln. eurų arba 19 proc. daugiau nei tuo pačiu laikotarpiu praėjusiais metais, kai palūkanų pajamos siekė 8,6 mln. eurų.

„Šįmet stabiliai augame ir šiuos metus planuojame baigti paskolų portfelį išauginę ne mažiau nei 20 proc. 2017 metais vartojimo paskolų rinka Lietuvoje beveik nebeauga, o „Bigbank“ augti pavyksta dėl anksčiau įdiegtų inovatyvių vadybos disciplinų, tokiu kaip „Lean“ ir „4DX“. Tai mums leidžia fokusuotis į pagrindinius įmonės tikslus, orientuotus į visapusį kliento lūkesčių išpildymą. Klientų poreikius atitinkantys produktai, efektyviai valdomi procesai yra reikšminga pasiekto rezultato dalis“, – devynerių mėnesių rezultatus komentuoja „Bigbank AS“ Lietuvos filialo vadovas Rolandas Norvilas.

Lietuvos filialo rodikliai jau trejus metus viršija užsibrėžtus tikslus ne tik šalies rinkos kontekste, bet ir „Bigbank“ grupėje. Jau ne vienerius metus iš eilės Lietuvos filialas pagal paskolų portfelio augimą yra vienas pirmaujančių visoje banko grupėje, veikiančioje 9 šalyse.

2017 metų rugsėjo 30 d. vartojimo paskolos bendrame banko paskolų portfelyje sudarė 77,9 mln. EUR (83 proc.) ir, lyginant su tuo pačiu laikotarpiu praėjusiais metais, augo beveik 36 proc. Verslo paskolos sumažėjo iki 16,3 mln. EUR (17 proc.) arba 19 proc.

„Bigbank AS“ ir toliau ketina aktyviai reaguoti į klientų poreikius bei kintančią rinkos situaciją. Pasak R. Norvilo, per pastaruosius metus bankas optimizavo visus vidinius procesus, banko darbuotojai įgudo vadovautis kliento laiką taupančiais veiklos principais.

„Šiuo metu esame pasiekę tokį etapą, kai vidinė organizacijos struktūra veikia it laikrodis. Akivaizdu, kad tai atsispindi ir klientų aptarnavimo kultūroje. Dauguma mūsų klientų yra lojalūs – grįžta patys ir rekomenduoja kitiems“, – pasakoja „Bigbank AS“ Lietuvos filialo vadovas.

Visas banko „Bigbank“ finansines ataskaitas galima rasti čia: goo.gl/yjwHqm

Top