Kreditų akcija - pirmas kreditas nemokamai

Rusijos vyriausybė leido sankcijų sulaukusiems bankams slėpti informaciją

Rusijos vyriausybė leido Vakarų sankcijų sulaukusiems bankams neatskleisti informacijos apie save, aukščiausiojo lygio vadovus, savininkus ir kontroliuojančius asmenis, kaip to reikalauja jų veiklą reglamentuojantys įstatymai.

maskva

„Šių sprendimų tikslas – apsaugoti interesus Rusijos bankų ir kitų kreditavimo organizacijų, kurių atžvilgiu užsienio valstybės taiko ribojančias priemones, atsispirti jų spaudimui. Tokie bankai ir kitos kreditavimo organizacijos turi teisę neatskleisti informacijos, kurios viešinimas privalomas pagal įstatymus.

Tokią informaciją jie privalės teikti Rusijos centriniam bankui, kartu paaiškindami, kodėl nusprendė jos neviešinti“, – teigiama vyriausybės spaudos tarnybos pranešime. Leidimas slėpti tokią informaciją arba ją viešinti ribotai galios ir tais atvejais, jei sankcijos paskelbtos ne pačiam bankui, o bent vienam jo aukščiausiojo lygio vadovui.

Rusijos centrinis bankas tokiais negalės viešinti iš komercinių bankų gautos informacijos.

Nuo 2014-ųjų vasaros galiojančios Vakarų sankcijos didžiausiems valstybės kapitalo Rusijos komerciniams bankams neleidžia jiems skolintis ar pritraukti investicijų Vakarų rinkose. Keletas mažesnių Rusijos bankų ir kai kurių jų vadovai pateko į JAV sugriežtintų sankcijų sąrašą.

 

 

  • Kreditai be registracijos mokesčio
  • Pirmas kreditas nemokamai
  • Pigūs kreditai visą parą
Top