„Global Finance“: Saugiausias Lietuvoje yra "Šiaulių bankas"

Saugumas yra vienas iš svarbiausių faktorių nulemiančių kredito įstaigos pasirinkimą. Supranatama, kad tam daug dėmesio skiria visi Lietuvoje veiklą vykdantys komerciniai bankai, bet žurnalo "Global Finance" nuomone saugiausias Lietuvoje yra Šiaulių bankas.

saugumas

Tarptautinis verslo ir finansų žurnalas „Global Finance“ ketvirtus metus iš eilės Šiaulių banką paskelbė saugiausiu 2017 m. Lietuvos banku.  „Global Finance“ paskelbė 50-ies pasaulio saugiausių bankų sąrašą, taip pat išrinko saugiausius bankus 106-iose valstybėse. 

„Džiaugiamės, kad finansų pasaulyje įtakingos institucijos įvertina Šiaulių banką - Saugiausio banko Lietuvoje vardo sulaukėme jau ketvirtus metus iš eilės, o „Global Finance“ nuo 2015 metų kasmet Šiaulių banką išrenka ir Geriausiu Lietuvos banku. Tai yra ne tik reikšmingas pripažinimas, tačiau ir įpareigojimas užtikrinti efektyvią veiklą, aukštą paslaugų kokybę bei nuolat tobulėti“, - teigė Šiaulių banko administracijos vadovas Vytautas Sinius.

Saugiausių bankų sąrašas buvo sudarytas įvertinus bankų finansinius rodiklius bei didžiųjų kredito reitingų agentūrų „Moody’s“, „Standard & Poor’s“ ir „Fitch“ suteiktus ilgalaikius užsienio valiutos reitingus. Pernai Šiaulių banko ilgalaikio skolinimosi reitingą pagerino kredito reitingų agentūra „Moody‘s“.

Šiemet pasaulio Saugiausių bankų TOP 50 sąraše dominavo Europos bankai – net 10 pirmųjų vietų užėmė bankai iš Vokietijos, Šveicarijos, Olandijos, Prancūzijos, Liuksemburgo.

2016 m. geriausio Lietuvos banko vardą Šiaulių bankui suteikė kitas solidus verslo žurnalas „The Banker“. Tais pačiais metais „Global Banking & Finance Review“ banką paskelbė geriausiu Lietuvos smulkiojo ir vidutinio verslo banku.

Top