Kreditų akcija - pirmas kreditas nemokamai

Lietuvos energijos gamybos kreditus refinansuos SEB bankas

SEB bankas ir „Lietuvos energijos gamyba“ (LEG)  susitarė dėl beveik dvidešimt aštuonių milijonų eurų, turimų kreditų refinansavimo. Tai jau ne pirmas SEB banko ir LEG bendradarbiavimas, kiek anksčiau (2014)  SEB bankas šiai įmonei jau yra paskolinęs 158 milijonus eurų.

pinigu skaiciavimas

Vienas didžiausių Lietuvoje komercinių bankų SEB refinansavo 27,9 mln. eurų elektros gamybos grupės „Lietuvos energijos gamyba“ (LEG) paskolos, suteiktos įmonei 2014 metais, likutį. Paskola refinansuota antradienį, tam panaudota 2017 metų liepą įmonei SEB suteikta iki 60 mln. eurų paskola, per „Nasdaq“ Vilniaus biržą pranešė LEG.

2014 metų vasarį SEB „Lietuvos energijos gamybai“ 10-čiai metų paskolino iki 158 mln. eurų anksčiau gautų paskolų refinansavimui.

Tuomet LEG refinansavo tris ilgalaikes paskolas, pasirašytas su Lietuvos bankais ir Europos plėtros ir rekonstrukcijos banku (ERPB) ir kuriomis buvo finansuota Lietuvos elektrinės 9-ojo bloko ir dūmų valymo įrenginių statyba. „Lietuvos energija“ valdo 96,75 proc. LEG akcijų.

“Naujienų agentūros BNS informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško UAB "BNS" sutikimo draudžiama.”

 

 

  • Kreditai be registracijos mokesčio
  • Pirmas kreditas nemokamai
  • Pigūs kreditai visą parą
Top