Kreditų akcija - pirmas kreditas nemokamai

Seimas balsuos, ar drausti greitųjų kreditų įmonėms priimti vekselius

Seimas apsispręs, ar uždrausti vartojimo ir kitų greitųjų paskolų davėjams priimti vekselius iš besiskolinančių gyventojų. Jeigu Seimas tokią Vartojimo kredito įstatymo pataisą ketvirtadienį priims, ji įsigaliotų jau šiemet, kai pasirašys prezidentė.

euro laivelis0ilgas

Nauja tvarka negaliotų vekseliams žemės ūkyje. Grupės Seimo narių iš opozicijos savarankiškai, visuomeniniais pagrindais nagrinėjančių koncentracijos žemės ūkyje problemas, vadovas konservatorius Jurgis Razma BNS teigė kol kas nesulaukęs ūkininkų, kurie būtų nukentėję nuo vekselių naudojimo žemės ūkyje. J. Razma sako, kad šių vekselių negalima lyginti su atvejais, kai jie cirkuliuoja vartojimo ir greitųjų kreditų sektoriuje. Jis nesiūlo drausti naudoti vekselius žemės ūkyje.

„Neskubėčiau drausti, reiktų tik tam tikrus saugiklius numatyti papildomai, kad žmogus lengvai nepakliūtų į sudėtingą situaciją, kai dėl nedėkingų metų, klimato, derliaus praradimų, kai prisipirkęs trąšų ar priemonių ir tikėdamasi iš gauto derliaus atsiskaityti“, – kalbėjo Seimo narys. J. Razma sako, kad draudimas apsunkintų ūkininkų situaciją, nes jiems nėra paprasta visada pasiskolinti iš bankų. Seimas pavasarį atmetė opozicijos siūlymą aiškintis, kaip plačiai paplitęs vekselių naudojimas žemės ūkyje ir kiek žmonių dėl to prarado savo žemę ar kitą turtą. Prezidentė Dalia Grybauskaitė Seime birželį skaitydama metinį pranešimą irgi buvo užsiminus į apie vekselių biznį žemės ūkyje.

 

 

  • Kreditai be registracijos mokesčio
  • Pirmas kreditas nemokamai
  • Pigūs kreditai visą parą
Top