Kreditų akcija - pirmas kreditas nemokamai

BNS: „Vilnius factoring company“ siekė įsigyti „Debitum Fori“

Lietuvoje šių metų birželį įsteigta Italijos verslininko Renato La Fianza vadovaujama faktoringo paslaugų įmonė „Vilnius factoring company“ nesėkmingai bandė įsigyti sąskaitų finansavimo paslaugas siūlančią bendrovę „Debitum fori“, rašo portalas delfi.lt. Pasak vieno iš „Debitum fori“ įkūrėjų Donatas Juodelio, Italijos verslininko pasiūlymo buvo atsisakyta, tačiau neformalaus bendravimo metu R. La Fianza patvirtino, kad jų tikslas Lietuvoje yra bankinė licencija.

verslo kambarys

„Tikslas yra surinkti kelis šimtus milijonų eurų indėlių, kuriais bus refinansuojama veikla Italijoje“, – portalui teigė D. Juodelis. Lietuvos banko teigimu, jis nėra dar gavę oficialaus prašymo dėl „Vilnius factoring company“ bankinės licencijos išdavimo.

R. La Fianza portalu atsisakė komentuoti, ar įmonė ketina kreiptis į Lietuvos banką bankinės licencijos. 5 mln. eurų kapitalą turinčios „Vilnius factoring company“ vienintelė akcininkė yra Liuksemburgo bendrovė 2404. Delfi.lt šaltinio teigimu, 2404 akcininkai yra italai Luigis Grandis ir Gabriele'as Balduccis – Italijos bendrovės „ESC Group“ įkūrėjai ir valdybos nariai. Įmonės puslapyje skelbiama, kad „ESC Group“ aptarnauja Italijos sveikatos apsaugos sistemą, o ESC ekspertai specializuojasi investicinėje bankininkystėje ir faktoringe.

Faktoringas yra prekinio kredito forma, kai kredito įstaiga suteikia paskolą prekių pardavėjui, kartu perimdama teisę reikalauti iš pirkėjo sumokėti už prekes.

 

 

  • Kreditai be registracijos mokesčio
  • Pirmas kreditas nemokamai
  • Pigūs kreditai visą parą
Top