Bankas „Bigbank“ „Sietyno“ daugiabučių statybai skolina 9,2 mln. Eur

Bankas „Bigbank“ NT vystymo „Lithome“ grupei priklausančiai įmonei UAB „Balsiai Plius“ skolina 9,2 mln. Eur, kurie bus skirti gyvenamosios paskirties 6 646 kv. m. pastato statyboms Sietyno g. 3, Vilniuje.

bendradarbiavimas94

„Sietyno 3“ – Karoliniškių įvaizdį keičiantis modernus daugiabutis, rinkai pasiūlysiantis121 butą ir 8 komercines patalpas. Vidutinės būstų ir patalpų kainos svyruos nuo 2,4 iki 3,2 tūkst. eurų už kvadratinį metrą.

Tai bus subtilios išvaizdos namai su privačiomis terasomis ir balkonais ieškantiems erdvės, patogumo ir žalumos mieste. Gyventojams bus lengvai pasiekiamos įvairios pramogos, mokyklos, darželiai, prekybos centrai, 100 km takas aplink Vilnių ir žaliasis Pasakų parkas.

„Šiuo metu Vilniuje vystome ne vieną projektą. Sostinė sparčiai plečiasi, o kokybiškų būstų vis dar trūksta, todėl nusprendėme pasiūlyti daugiau NT ieškantiems gyvenimo Karoliniškėse galimybių. „Bigbank“ yra patikimi mūsų partneriai jau virš 10 metų, todėl ir šį kartą nei kiek neabejojome dėl to, į ką kreipsimės“, – sako Igoris Trofimovas, UAB „Lithome“ direktorius.

Anot Deivido Žuko, banko „Bigbank“ verslo paskolų skyriaus vadovo, „Lithome“ grupė buvo vienas iš pirmųjų „Bigbank“ verslo klientų: „Su šios grupės įmonėmis jau esame išvystę daugiau kaip 20 gyvenamosios paskirties projektų. Ilgametė patirtis ir sukauptas pasitikėjimas skatina ir toliau tęsti bendradarbiavimą. Klientas prisideda prie naujų būstų rinkos pasiūlos Vilniuje, užtikrina kokybę bei padeda Vilniaus miestui augti.“

Numatoma, kad butuose kiekviena šeima galės būti atskirai, bet drauge. Siekiama sukurti erdvią bendrą zoną, balkonus, privačias terasas ir kiekvienam po asmeninį namų kampelį. 

Pasirinktas sklypas apsuptas miško, tad parinkta deranti žemės tonų fasadų apdaila, kiekvienam korpusui šiek tiek kitokia – taip sukuriamas daugialypis įspūdis, primenantis miesto kotedžus.

„Sietyno 3“ projekto statybos prasidėjo 2023 metų pabaigoje, o projektą planuojama baigti iki 2025 m. antrojo ketvirčio pabaigos.

Daugiau kaip 30 metų veikiantis bankas „Bigbank“ yra Estijos kapitalo valdomas komercinis bankas, veikiantis 9 šalyse, turintis 151 tūkst. aktyvių klientų ir daugiau nei 500 darbuotojų. Bankas Lietuvoje teikia būsto, verslo, vartojimo paskolų ir kitas paslaugas fiziniams bei juridiniams asmenims.

Top