Kreditų akcija - pirmas kreditas nemokamai

Nokia gaus 500 milijonų € paskolą iš Europos Investicijų Banko

Nokia pasirašė 500 milijonų eurų paskolos sutartį su Europos Investicijų Banku (EIB). Atgimstanti Suomijos bendrovė šias lėšas investuos į naujos kartos 5G technologijos tinklo vystymą.

nokia kreditas

Keli mėnesiai po to, kai EIB padėjo kitai gerai žinomai Švedijos kompanijai - Ericsson toje pačioje technologijų srityje, šiuo metu Europos Investicijų Bankas įmonei Nokia suteikė penkerių metų paskolos sutartį viliantis padėti jų 5G technologijų tyrimams, vystymui bei plėtrai. „Europai reikia įsitraukti į lenktynes dėl 5G tinklo“.  Žiniasklaidai teigė Alexander Stubb – EIB vice prezidentas ir buvęs Suomijos ministras pirmininkas. „Mes privalome suprasti, jog mūsų konkurentai, tokie kaip Huawei ir China Mobile, yra tikri gigantai. Štai čia mums reikia pabusti, užuosti kavos kvapą ir pradėti veikti.“

Didžioji dalis išankstinių investicijų (neskaitant minėtos paskolos iš EIB) yra pritraukiama JAV rinkoje. Čia dar nėra pradėja veikti Kinijos verslai, todėl Europos bendrovės turi puikius šansus užsiimti pagrindinė rinkos dalį. „Ši paskola padės ir 5G technologijų tyrimams, ir pridės pritraukti naujų investuotojų. EIB palaiko mūsų požiūrį - 5G jau atvyko, o tai išties ankščiau nei tikėtasi, bet mes turime suspėti į šį traukinį“, - nurodė Rajeev Suri, Nokia generalinis direktorius.

Europos Investicijų Bankas pastebi, jog dabartinė aplinka yra labai panaši į ankstyvuosius 1990-uosius, kai Europa lenkė JAV ir beveik visą likusį pasaulį 2-osios kartos mobiliojo ryšio technologijose. „Likęs pasaulis vijosi ir tuomet pralenkė mus su 4G. Dabar mums reikia parodyti, jog mūsų kompanijos geba konkuruoti ne tik Europoje, bet ir visame pasaulyje“, - teigė P. Stubb.

Nokia pasinaudos šia paskola, kad pastūmėtų savo 5G viziją „nuo pradžios iki galo“, įskaitant ne tik mobiliuosius tinklus, bet ir kompiuterius, programinę įrangą bei paslaugas, kurios į tai įeina.

Ši technologija ko gero buvo svarbesnė verslams nei privatiems klientams dėl didesnių potencialių galimybių, tokių kaip nuotolinė chirurgija, autonominiai automobiliai ir geresnė automatika įmonėse, pridūrė P. Stubb.

 

 

  • Kreditai be registracijos mokesčio
  • Pirmas kreditas nemokamai
  • Pigūs kreditai visą parą
Top