Kreditų akcija - pirmas kreditas nemokamai

Creditstar Lithuania skirta bauda už netinkamą kliento kreditingumo vertinimą

Neseniai Kreditai.INFO rašė apie tai, kad LB skyrė daugiau kaip dvidešimt aštuonių tūkstančių eurų baudą Šiaulių bankui. Šiandien išplatintoje Lietuvos banko veiklos ataskaitoje matome, kad LB baudą už netinkama kliento kreditingumo vertinimą skyrė ir vienam iš mažųjų kreditorių - UAB "Creditstar Lithuania" (veikiančio su prekiniu ženklu CREDISTAR).

eurai dziuna

Creditstar Lithuania, UAB, – bauda už netinkamą kliento kreditingumo vertinimą Lietuvos bankas gavo gyventojo skundą, kad Creditstar Lithuania, UAB, suteikė jam vartojimo paskolą galimai netinkamai įvertinusi jo kreditingumą.

Tyrimo metu Priežiūros tarnyba nustatė, kad Creditstar Lithuania, UAB, nepakankamai pasidomėjo kliento finansine būkle, nepatikrino informacijos apie jo įsipareigojimus duomenų bazėse. Taip bendrovė pažeidė Vartojimo kredito įstatymą ir už tai jai Lietuvos bankas skyrė 0,05 proc. praėjusių metų bendrųjų metinių veiklos pajamų dydžio (340 Eur) baudą.

Portalo rekvizitai.lt duomenimis UAB "Creditstar Lithuania" šiuo metu turi tris darbuotojus, o metinė apyvarta už 2016 metus neviršijo pusės milijono eurų.

 

 

  • Kreditai be registracijos mokesčio
  • Pirmas kreditas nemokamai
  • Pigūs kreditai visą parą
Top