2022-aisiais „Finpro“ paskolų portfelis augo iki 16 mln. eurų 

Alternatyvus finansuotojas „Finpro“ pernai daugiau nei 3 kartus padidino paskolų portfelį. Bendra suma nuo 2021-ųjų buvusių 5 mln. eurų padidėjo iki beveik 16 mln. eurų 2022-aisiais. Šiemet planuojama bendrą paskolų ir lizingo portfelį padidinti iki 25 mln. eurų. Aktyviausiai „Finpro“ paslaugomis naudojosi gamybos, paslaugų bei logistikos sektoriai. 

Dainius VaičikonisNuotrauka: „Finpro“ vadovas Dainius Vaičikonis © „Finpro“

Grupės įmonių pardavimo pajamos pernai buvo 2,4 mln eurų – 3,7 karto daugiau nei 2021 m. Kaip rodo „Finpro“  vidiniai duomenys, sparčiausiai augo lizingo produktas. 2021-aisiais lizingo portfelis siekė 2 mln. eurų, o pernai – 6,5 mln. eurų. 

„Pernai rinkoje tebesitęsė situacija, kuomet smulkus bei vidutinis verslas turėjo iššūkių gaunant finansavimą investicijoms ir apyvartinėms lėšoms. Todėl bendrovės savo žvilgsnius nukreipė į alternatyvius finansuotojus. Sparčiai augantis mūsų paskolų portfelis rodo, kad vis daugiau verslų pasitiki mumis. Pastebime, kad dažniausiai esami klientai rekomenduoja „Finpro“ dėl greičio ir lankstumo“, – sako įmonės vadovas Dainius Vaičikonis.

Tokiam sparčiam augimui įtakos turėjo ir kiti veiksniai. Pernai „Finpro“ pasirašė sutartį su INVEGA dėl priemonės „Dalinis palūkanų kompensavimas“ įgyvendinimo.

Taip pat 2022 m. „Finpro“ pasirašė sutartį su privačios skolos fondu „Mundus Bridge Finance“ dėl 10 mln. eurų dydžio obligacijų programos. Fondo pritrauktas lėšas bendrovė skyrė smulkaus ir vidutinio verslo finansavimui.

„Šiais metais automatizuosime daugiau įmonės vidinių procesų, klientams pristatysime savitarnos sistemą. Nauji pokyčiai padės mums dirbti dar greičiau ir efektyviau. 2023 m. esame numatę ir komandos plėtrą“, – apie būsimus planus pasakoja „Finpro“ valdybos pirmininkas Dainius Vaičikonis.

2021 m. kovą veiklą pradėjusi „Finpro” – tai daugiau nei 15 metų patirtį finansų sektoriuje turinti komanda, kuri žinias apie finansavimą kaupė dirbant didžiausiuose Lietuvos bankuose. „Finpro” finansuoja verslą nuo 10 tūkst. eurų iki 500 tūkst. eurų.

Top