Kredito unija „Taupa“ tęs veiklą be apribojimų

Lietuvos bankas neretai kreditoriams taiko įvairius veiklos apribojimus, jei jų veikloje būna nustatomi pažeidimai. Kredito unija "Taupa" praėjusiais metais ne visada įsitikindavo skolininkų galimybėmis grąžinti kreditą, bei padarė kitus pažeidimus, apie kuriuos kreditai.info jau rašė šiame straipsnyje.

kreditai bus dalinami be apribojimų

Šiandien Lietuvos bankas išplatino pranešimą spaudai, kuriame nurodoma, kad kredito unija "Taupa" pašalino LB nurodytus trūkumus ir pažeidimus, todėl minėtai kredito unijai toliau leistą tęsti veiklą be papildomų apribojimų.

Atšaukti kredito unijos „Taupa“ veiklos apribojimai

Praėjusių metų rugpjūčio pabaigoje–rugsėjo pradžioje Lietuvos banko Priežiūros tarnyba atliko neplanuotą kredito unijos „Taupa“ patikrinimą ir nustatė pažeidimų, dėl kurių ją įspėjo, pritaikė tam tikrus veiklos apribojimus ir įpareigojo trūkumus pašalinti. Kredito unija iš esmės nurodymus įvykdė, todėl Lietuvos banko Priežiūros tarnyba atšaukė jos veiklos apribojimus.

Kreditai.INFO taip pat primena, kad kredito unija "Taupa" šiuo metu yra pradėjusi persitvarkymo į specializuotą banką procedūrą, plačiau apie tai skaitykite čia.

 

 

  • Kreditai be registracijos mokesčio
  • Pirmas kreditas nemokamai
  • Pigūs kreditai visą parą
Top