Kreditų akcija - pirmas kreditas nemokamai

Lietuvos, Latvijos ir Estijos "Luminor" bankai jungiasi į vieną

Luminor bankas ir toliau žengia jungimosi keliu. Dar visai neseniai šis komercinis bankas gimė po dviejų mažesnių (DNB ir Nordea) bankų susijungimo. Šiandien bendrovė išplatino pranešimą apie kitą jungimosi procesą, kurio metu planuojama sujungti visose trijose Baltijos valstybėse veikiančius Luminor bankus į vieną juridinį asmenį.

jungimasis

Kovo 29 d., Taline, Estijoje, buvo pasirašyta „Luminor“ bankų Baltijos šalyse jungimosi sutartis ir ataskaita. Jungimosi sutartyje numatoma visiška bankų integracija – su centrine būstine Estijoje ir skyriais Latvijoje ir Lietuvoje.

Vasarį jungimosi sutarties projektas ir pranešimai dėl skyrių atidarymo Latvijoje ir Lietuvoje buvo pateikti atitinkamai Latvijos įmonių registrui ir Estijos finansų priežiūros tarnybai.

Pagal Lietuvos Respublikos įstatymus, kovo 30 d., jungimosi dokumentai bus pateikti Lietuvos Respublikos juridinių asmenų registrui ir kartu su papildoma informacija paskelbti puslapyje www.luminor.lt.

Šiam bankų susijungimui dar turi pritarti Europos Centinis Bankas ir vietos finansų priežiūros institucijos. Numatoma, kad susijungimas įvyks 2019 m. sausį.

Bankas ir toliau veiks įprastai, o „Luminor“ klientai ir toliau naudosis įprastinėmis banko paslaugomis ir produktais. Apie bet kokius pasikeitimus, susijusius su banko paslaugų suvienodinimu, naujų pasiūlymų klientams pristatymu ir skaitmeninės banko sistemos patobulinimu, informuosime papildomai.

 

 

  • Kreditai be registracijos mokesčio
  • Pirmas kreditas nemokamai
  • Pigūs kreditai visą parą
Top