Europos bankininkai rinksis Vilniuje

Spausdinti

Švedijos karalystės ambasada bei Skandinavijos verslininkai Vilniuje organizuoja jau penktąją tarptautinę Europos bankininkų konferenciją. Už kiek mažiau nei dviejų savaičių į "Kempinski Hotel Cathedral Square" viešbučio konferencijų salę rinksis ne tik Lietuvos, bet ir visos Europos bankininkystės atstovai.

pinigai

2017 Kovo 14 d., Vilniuje įvyks 5-oji Europos bankininkystės ir finansų konferencija „Inovacijos finansų sektoriuje“. Konferenciją organizuoja Švedijos prekybos rūmai Lietuvoje bendradarbiaudama su lyderiaujančia advokatų kontora Baltijos šalyse TARK GRUNTE SUTKIENE bei su Švedijos ambasada Vilniuje.

„Europos bankininkystės ir finansų konferencija yra unikalus renginys vadovams bei bankų ir finansų sektoriaus profesionalams. Jos tikslas - yra suburti reguliavimo ir priežiūros institucijų bei verslo atstovus ir aptarti aktualius klausimus, su kuriais susiduria bankai ir jų verslo klientai vykdydami savo veiklą besikeičiančioje teisinėje, ekonominėje bei technologinėje aplinkoje. Džiaugiamės, kad jau penktus metus iš eilės konferencija sulaukia gausaus finansų sektoriaus profesionalų susidomėjimo.“ - teigia J. Sestakauskaite, Švedijos prekybos rūmų Lietuvoje vykdančioji direktorė.

„Šių metų konferencija yra skirta itin aktualiai inovacijų temai, kuri finansų sektoriuje atveria tiek iššūkių, tiek naujų galimybių.“ – teigia V. Bernatonis, advokatų kontoros TARK GRUNTE SUTKIENE partneris ir konferencijos moderatorius. Konferencijos metu pranešėjai iš užsienio ir Lietuvos kalbės apie inovacijų finansų sektoriuje, tokių kaip finansinių technologijų sprendimai, įtaką tradicinei bankininkystei, dalinsis bankų sektoriaus strategijomis, kaip konkuruoti su ateinančiais novatoriškų finansinių technologijų paslaugų teikėjais.

Konferencijos programą, pranešėjus bei registraciją galite rasti čia: http://bfconference.tgslegal.lt/