„SME Finance“ kreditų portelis augs, įmonei pavyko pritraukti 120 mln. eurų invesiciją

Spausdinti

Dėl konfidencialumo susitarimo „SME Finance“ negali įvardinti investuotoojo, bet patvirtino, kad tai - Jungtinės Karalystės kompanija.

smefinanceNuotrauka: © SME Finance

„SME Finance“ generalinis direktorius Mindaugas Mikalajūnas sako, jog įmonė tapo pirmąja sektoriaus atstove Baltijos šalyse, į kurią investavo JK fondas.

„Kartu su kitomis pritrauktomis lėšomis investicija leis dar labiau padidinti „SME Finance“ ir „SME Bank“ ekosistemos finansavimo smulkiam ir vidutiniam verslui prieinamumą bei išplėsti paslaugas“, – pranešime sakė M. Mikalajūnas. 

Įmonė planuoja paskolų portfelį šiemet išauginti nuo 160 mln. eurų iki 200 mln. eurų. Vien per šiuos metus bendrovės paskolų portfelis išaugo 70 proc.  

„SME Finance“ veikia kartu su liepos mėnesį veiklą pradėjusiu skaitmeniniu banku „SME Bank“, kuris jau pritraukė 20 mln. eurų indėlių iš užsienio. 

Abi įmonės turi daugiau kaip 2 tūkst. klientų, beveik 90 proc. suteikto finansavimo atitenka mažoms (44 proc.) ir smulkioms bei vidutinėms (45 proc.) įmonėms.

„SME Finance“ teigia esanti didžiausia Baltijos šalyse nebankinio finansavimo technologijų platforma, suteikusi finansavimo už 770 mln. eurų.