Prekybos centro „Mega“ plėtrai - dar 20 mln. eurų kreditas iš „Swedbank“

Bankas pratęsė 2014 metais suteiktą beveik 50 mln. eurų paskolą prekybos centro rekonstrukcijai ir plėtrai, ją padidindamas dar 20 mln. eurų. Pinigus turto valdytoja „Baltic Shopping Centers“ panaudos apyvartinėms lėšoms, prekybos centro infrastruktūros plėtrai bei rekonkstrukcijai, taip pat ir naujų objektų statybai.

susitarimas ranku paspaudimasAsociatyvi nuotrauka iš pixabay.com

„Papildomos apyvartinės lėšos skirtos įgyvendinti intensyviai ir planingai komercinio nekilnojamojo turto objektų plėtrai šalia prekybos ir laisvalaikio centro „Mega“, planuojamai paties prekybos ir laisvalaikio centro dalinei rekonstrukcijai, infrastruktūrai gerinti ir kitiems gretimiems objektams vystyti“, – pranešime sakė „Baltic Shopping Centers“ vadovas Artūras Pitkauskas.

Anksčiau skelbta, kad „Baltic Shopping Centers“ susitarė su Prancūzijos sporto prekių prekybos įmone „Decathlon“ dėl pirmosios Kaune 3,6 tūkst. kvadratinių metrų parduotuvės statybos ir nuomos šalia „Megos“ Islandijos plente esančiame sklype. Į „Decathlon“ projektą „Megos“ savininkė planuoja investuoti daugiau nei 5 mln. eurų. Tai bus pirmoji šio tinklo parduotuvė Kaune, kuri duris turėtų atverti 2022 metų pabaigoje.

„Su „Baltic Shopping Centers“ dirbame jau septynerius metus. (....) Šis naujausias sandoris prisidės ne tik prie jau esamo objekto rekonstrukcijos, bet ir prie naujų įmonės „Baltic Shopping Centers“ vykdomų projektų“, – pranešime teigė „Swedbank“ Lietuvoje Verslo klientų tarnybos vadovas Antanas Sagatauskas.

„Baltic Shopping Centers“ taip pat priklauso Vilniaus prekybos centras „Banginis“, greitojo maisto restoranų tinklo „McDonald‘s“ restorano ir Vokietijos mažų kainų parduotuvių tinklo parduotuvės „Lidl“ pastatai šalia „Megos“. Taip pat „Baltic Shopping Centers“ valdo ir plėtoja ir kitus komercinio nekilnojamojo turto objektus įvairiuose Lietuvos miestuose.

Bendras bendrovės „Baltic Shopping Centers“ pastatų plotas sudaro beveik 153 tūkst. kvadratinių metrų, nuomai skirtas plotas – 113 tūkst. kvadratinių metrų. Šių objektų vertė siekia 194 mln. eurų.

Registrų centro duomenimis, „Baltic Shopping Centers“ vienintelė akcininkė yra bendrovė „Litvalda“, kurios kontrolinį akcijų paketą valdo Augustinas Rakauskas.

Top