Latvijos kredito bendrovių „Banknote“ ir „Vizia“ valdytoja „DelfinGroup“ patvirtino IPO prospektą

Viešojo akcijų platinimo paketo vertė - 8,395 mln. eurų

latvijaAsociatyvi nuotrauka iš pixabay.com

Akcininkai taip pat priėmė keletą kitų sprendimų, susijusių su IPO procesu, ir įgaliojo valdybą imtis visų būtinų veiksmų jį pradėti, įtraukti bendrovės akcijas prekiauti reguliuojamoje rinkoje („Nasdaq Baltic“ pagrindiniame sąraše), pateikti bendrovės įstatų pakeitimus Įmonių registre, pasirašyti sutartis su „Nasdaq Riga“ ir „Nasdaq CSD SE“ depozitoriumu bei pasirašyti susitarimą dėl akcijų kainų stabilizavimo, teigiama „DelfinGroup“ pranešime.

Kaip jau buvo skelbta, „DelfinGroup“ tikisi per IPO pritraukti 15 mln. eurų, kuriuos planuoja panaudoti tolesnei verslo plėtrai bei finansavimo išlaidų mažinimui.

Bendrovės įstatinis kapitalas dabar yra padalintas į 40 mln. akcijų, kurių kiekvienos nominali vertė yra 0,10 euro.

Be to, bendrovė ketina šiemet išleisti naują iki 10 mln. eurų dydžio obligacijų emisiją, nes 2016-aisiais išplatintų skolos vertybinių popierių emisija turi būti išpirkta šių metų pabaigoje.

Šią vasarą „DelfinGroup“ paskelbė bendrovės ilgalaikius finansinius tikslus 2024 metams. Bendrovė planuoja iki 2024-ųjų pabaigos padvigubinti savo konsoliduotą grynųjų paskolų portfelį iki daugiau nei 70 mln. eurų. Palaipsniui didinant pelningumą, tikimasi pasiekti 17,6 mln. eurų EBITDA ir 12,9 mln. eurų pelną iki mokesčių.

„DelfinGroup“ yra licencijuota finansines paslaugas teikianti bendrovė, įsteigta 2009 metais, atstovauja „Banknote“, VIZIA ir „Rigas pilsetas lombards“ (Rygos miesto lombardas) prekės ženklus. Įmonė turi 277 darbuotojus, 93 padalinius 38 Latvijos miestuose. Jos pagrindinės paslaugos yra mažmeninis savo produktų pardavimas per padalinius ir internetu, paskolos lombardams, vartojimo paskolos ir specialios paslaugos pensinio amžiaus sulaukusiems asmenims.

Top