Saulės elektrinių rangos bendrovei - „Citadele“ kreditas

„Eternia Solar LT“ gavo 3,8 mln. eurų paskolą su INVEGA garantija. Gautą finansavimą įmonė naudos apyvartinių lėšų palaikymui.

 Eternia Solar nuotrjpegNuotrauka: Saulės elektrinės © Eternia Solar

„Eternia Solar LT“ vadovas dr. Andrius Džiaugys sako, kad įmonės plėtrą lemia paskatų pereiti prie žaliosios energetikos ir gamtai draugiškų technologijų didėjimas. Kartu auga visų žmonių sąmoningumas, lūkesčiai dėl klimatui neutralių produktų gamybos. 

„Pernai Europos paskelbtas Žaliasis kursas energetikoje numato masinį perėjimą prie atsinaujinančios elektros gamybos, pirmiausiai vėjo jėgainių ir saulės elektrinių. Lietuva savo ruožtu iki 2030 metų numato pasiekti, kad atsinaujinanti energija bendrame energijos suvartojimo krepšelyje sudarys bent 45 procentų. Mūsų užsakovai, verslo įmonės bei viešosios įstaigos aktyviai planuoja investicijas į elektros energijos iš atsinaujinančių šaltinių gamybą“, – komentuoja „Eternia Solar LT“ vadovas dr. Andrius Džiaugys.

„Eternia Solar“ yra atsinaujinančios energetikos rangos bendrovė, viena didžiausių saulės energetikos planavimo, projektavimo, įrengimo ir priežiūros paslaugų tiekėja Baltijos šalyse, įgyvendinanti projektus bei intensyviai vykdanti plėtrą ir kitose Europos šalyse. Įmonės tikslas – padėti verslams tausoti aplinką ir tapti tvariais. 

„Esame išsikėlę tikslą finansuodami šalies verslą skatinti investicijas į atsinaujinančių energijos šaltinių projektus – saulės ir vėjo jėgainių, tvarios miškininkystės investicinius projektus. Tvari ekonominė plėtra yra mūsų verslo strategijos dalis, todėl džiaugiamės tapdami įmonės „Eternia Solar“, kuri yra pagrindinis saulės energetikos planavimo, projektavimo ir įrengimo tiekėjas Baltijos šalyse, finansiniu partneriu“, – sako „Citadele“ banko valdybos narys, Baltijos šalių verslo bankininkystės tarnybos vadovas Vaidas Žagūnis.

Nuo 2017 m. su INVEGA bendradarbiaujantis „Citadele“ bankas Lietuvoje yra vienas aktyviausiai paskolas su portfelinėmis garantijomis teikiančių bankų Lietuvos rinkoje. Pasinaudodamos finansinėmis priemonėmis su valstybės garantija įmonės gali pasiskolinti pinigų apyvartinėms lėšoms ir investicijoms į ilgalaikį turtą, kreditas gali būti suteikiamas su mažesniu užstatu, kompensuojamos kredito palūkanos. Paskolos su INVEGA portfelinėmis garantijomis, kurias teikia bankas, skirtingai nei individualiosios, leidžia užsitikrinti finansavimą ne tik geresnėmis sąlygomis, bet ir gauti jį greičiau.

Top