Šiaulių banke nauji, lankstesni paslaugų įkainiai juridiniams asmenims

Didėjant konkurencijai tarp komercinių bankų bei į rinką vis drąsiau žengiant alternatyvioms bankinkystės kompanijoms Šiaulių bankas daliai savo klientų paruošė naujus įkainius už paslaugas. Pakeitimai palies tik juridinius asmenis 0 verslą.

Bankas, pinigai

 Nuo 2017 metų kovo 1 dienos Šiaulių bankas verslo klientams siūlo naują kasdienių banko paslaugų kainodarą, pristatydamas paslaugų planus verslui. Šie planai verslui rinkoje išsiskiria itin konkurencingais įkainiais ir yra pritaikyti skirtingo dydžio įmonių poreikiams.

Dėl įmonių dydžio, darbuotojų skaičiaus, verslo specifikos kasdienių banko paslaugų naudojimas tarp banko verslo klientų reikšmingai skiriasi. Atlikęs verslo klientų analizę, Šiaulių bankas parengė naują kainodarą, kurios esmė – verslui nepermokėti už kasdienes banko paslaugas. Jei sąskaita yra aktyvi, mokesčių mokėti nereikia - tai išskirtinis pasiūlymas rinkoje. Jei įmonė yra maža ir atlieka vos keletą pervedimų per metus, siūlomas planas be mėnesio mokesčio, o įkainiai taikomi tik už atliekamas operacijas. Didesnėms įmonėms sukurtas planas, kertinis principas – kuo daugiau pervedimų atliekama, tuo mažesnis šios operacijos įkainis.

Kaip rodo Šiaulių banko verslo klientų analizė, daugeliui smulkiųjų įmonių pakanka vienos sąskaitos, tačiau per mėnesį atliekamų kasdienių operacijų skaičius gali skirtis. Pavyzdžiui, įmonėms ar ne pelno siekiančioms organizacijoms, kurios mažai naudojasi banko paslaugomis, Šiaulių bankas rekomenduoja naudotis paslaugų planu „Smart“. Šiam planui mėnesio mokestis netaikomas, o mokesčiai taikomi tik už faktinį operacijų atlikimą sąskaitoje.

Didesnėms įmonėms, turinčioms kelias sąskaitas ir aktyviai besinaudojančiomis kasdieninėmis paslaugomis, Šiaulių bankas siūlo „Premium“ planą, numatantį kaupiamąją nuolaidą už per mėnesį atliekamų pervedimų skaičių. Įmonėms, pasirinkusioms „Premium“ planą, pirmieji 15 pervedimų kainuos po 0,35 euro, tačiau, atlikus daugiau pervedimų, kaina laipsniškai mažės, pavyzdžiui, viršijus 200 pervedimų ribą, kitų pervedimų įkainis sieks vos 0,15 euro.

Šiaulių banko skaičiavimais, įmonė, pasirinkusi Šiaulių banko „Premium“ planą, gali sutaupyti iki 30 procentų už kasdienines banko paslaugas mokamų mokesčių. Tai yra reikšminga suma, kurią įmonė gali skirti kitoms verslo reikmėms.

Smulkiojo ar vidutinio verslo (SVV) finansavimas – viena iš strateginių Šiaulių banko verslo krypčių. Paskolos SVV įmonėms sudaro daugiau kaip 60 proc. banko paskolų portfelio. Per 2016-uosius metus Šiaulių banko verslo klientų skaičius išaugo 3 proc. Didžiojoje Britanijoje leidžiamas prestižinis finansų žurnalas „Global Banking & Finance Review“ Šiaulių banką pripažino 2016 metų geriausiu smulkiojo ir vidutinio verslo banku Lietuvoje.

Top