Buvusioje „Spartos“ fabriko teritorijoje iškilsiančiam „Cyber City“ miesteliui - „Swedbank“ paskola

Bankas 40 mln. eurų skolina Vilniaus Naujamiesčio rajone planuojamam technologijų bendruomenei skirtam „Cyber City“ miesteliui.

vilnius centrasAsociatyvi nuotrauka iš pixabay.com

Beveik dviejų hektarų ploto teritorijoje Naujamiestyje, apie 35 tūkst. kv. metrų ploto keturiuose komerciniuose pastatuose yra suplanuoti biurai, komercinės patalpos, bendradarbystės bei rekreacinės erdvės, pranešė bankas.

„Naujoji erdvė ketina sutelkti Lietuvos technologijų įmones, ir čia įsikurs bendrovė „Tesonet“, kuri garsina Lietuvos vardą pasaulinėje rinkoje. Šis biurų miestelis jau gali būti vadinamas lietuviškuoju Silicio slėniu, kuris, tikime, padės pamatus ne vienam ateities vienaragiui“, – pranešime sakė „Swedbank“ Verslo klientų tarnybos vadovas Antanas Sagatauskas.

„Spartos“ vadovo Antano Poškos teigimu, naujas projektas ne tik padės Naujamiesčiui tapti vienu moderniausiu skaitmeninių technologijų centru sostinėje, bet ir leis čia įsikūrusioms technologijų įmonėms ir startuoliams jaustis kaip namie.

„Bendradarbystės ir rekreacinės erdvės užtikrins lengvą apsikeitimą idėjomis bei informacijos sklaidą, kurie yra itin svarbūs naujų projektų paieškai ir įgyvendinimui“, – sakė jis.

Planuojama, kad naujojo biurų komplekso statybos darbai bus baigti iki 2022 metų antrojo ketvirčio.

Top