Šiaulių banko klientai pinigus gali nusiimti bekontakčiu būdu

Nepriklausomų bankomatų tinkle „MEDUS“ Šiaulių banko klientai galės išbandyti pinigų įnešimą ir išėmimą bekontakčiu būdu. Šis būdas labiausiai padės korteles bankomatuose mėgstantiems pamiršti žmonėms.

bekontaktisAsociatyvi nuotrauka iš pixabay.com

Pirmieji 3 tokie bankomatai veikia Kaune ir Marijampolėje, artimiausiu metu pradės veikti Šiauliuose, Klaipėdoje, Panevėžyje ir Vilniuje. Bekontakčių kortelių priėmimo funkcija bus plečiama ir kituose „MEDUS“ bankomatuose visoje Lietuvoje.

„Mūsų banko klientai jau yra įpratę naudotis bekontaktėmis kortelėmis atsiskaitymo operacijoms prekybos vietose -  šiuo metu daugiau kaip 70 proc. atsiskaitymų yra atliekami bekontakčiu būdu. Dabar mūsų klientai šią funkciją galės išbandyti ir bankomatuose. Tai saugi, patogi ir laiką taupanti funkcija, kurią, tikimės, įvertins mūsų klientai“, - sakė Andrius Kamarauskas, Šiaulių banko kasdienės bankininkystės departamento direktorius.

Bekontakčių kortelių nuskaitymo funkcija sutaupo laiką ir suteikia galimybę klientams paprasčiau išsiimti ar įnešti grynuosius pinigus. Be to,  šios funkcijos naudojimas apsaugo nuo kiekvieną dieną, dažniausiai savaitgalį, klientams pasitaikančios problemos, kuomet mokėjimo kortelė yra pamirštama ir paliekama bankomate.

Bekontaktės operacijos atlikimui užtenka kortelę pridėti prie bankomate esančio bekontakčio kortelės skaitytuvo, įvesti PIN kodą ir pasirinkti norimą paslaugą.

Bankomatų tinklas „MEDUS“ – pirmoji pažangi tokio pobūdžio infrastruktūra Lietuvoje, o Šiaulių banko klientai gali ja naudotis vieni pirmųjų. Visa informacija apie nepriklausomą bankomatų tinklą skelbiama www.medusatm.com ir www.sb.lt. „MEDUS“ bankomatų tinklą valdo „Worldline Lietuva“. Lietuvoje šiuo bankomatų tinklu naudojasi AB Šiaulių bankas ir AS „Citadele banka“ Lietuvos filialas.

Top