Prie valstybinių paskolų teikėjų prisijungė Swedbank

Šias apyvartinių lėšų finansavimo paskolas jau teikia Šiaulių bankas, Noviti finance, Finbee verslui ir Lietuvos centrinė kredito unija. Nuo šio pirmadienio paskolas bus galima gauti ir Swedbank.

vartojimo paskolaNuotrauka: © Swedbank

„Bendradarbiaudami su Vyriausybe esame pasirengę veikti ir kuo skubiau priimti reikalingus sprendimus, kurie šiuo metu yra gyvybiškai būtini šalies įmonėms. Tikime ilgalaikėmis tvaraus augimo perspektyvomis ir norime padėti verslui bei visuomenei kuo sklandžiau įveikti šiuo metu dėl COVID-19 kylančius iššūkius. Kaip ir iki šiol, sieksime palaikyti ir stiprinti Lietuvos verslą bei aktyviai ieškosime įvairių pagalbos verslui būdų“, – sako „Swedbank“ Lietuvoje Verslo klientų tarnybos vadovas Antanas Sagatauskas.

Šalies įmonės į „Swedbank“ gali kreiptis dėl finansavimo pagal „Paskolos labiausiai nuo COVID-19 nukentėjusiems verslams“ programą ir gauti finansavimą iki 100 000 eurų. 

Pasak A. Sagatausko, šias lėšas bus galima naudoti tokiems būtiniesiems mėnesio mokėjimams, kaip darbo užmokestis, patalpų nuoma, komunaliniams mokesčiams ar kitoms administracinėms sąnaudoms padengti. Maksimali šios paskolos trukmė sudaro 2 metus su galimybe ją pratęsti dar vieneriems metams.

Įmonės, kurios nori gauti finansavimą būtiniausioms paskolos gavėjo apyvartinėms lėšoms finansuoti, į banką kviečiamos kreiptis iki šių metų liepos 31 d. Daugiau informacijos apie lengvatines valstybės paskolas verslui galima rasti banko svetainėje.

„Swedbank“ dar š.m. kovo mėnesį su sunkumais susiduriantiems verslo klientams pasiūlė galimybę atidėti paskolų ir lizingo įmokų mokėjimą. Šiuo metu bankas yra atidėjęs paskolų verslui už daugiau kaip 240 mln. eurų. 

Top