Kreditai INFO | Viskas apie kreditus ir paskolas

Estijoje sumenko bankų pelnas

Visas sumažėjimas yra penktadaliu. Grynosios paskolų palūkanų pajamos sumažėjo, o valdymo išlaidos nepakito.

estija talinas

Ši suma sudarė 1 proc. jų aktyvų vertės. Centrinio banko vertinimais, pagrindinė pelno nuosmukio priežastis buvo struktūriniai pokyčiai bankų rinkoje. Komercinių bankų grynosios palūkanų ir komisinių pajamos pernai kiek sumažėjo, tuo tarpu valdymo išlaidos nepakito. Paskolų ir lizingo juridiniams asmenims portfelis per praėjusius metus beveik nepakito – 9,2 mlrd. eurų, o fiziniams asmenims – išaugo beveik 7 proc. iki 10,1 mlrd. eurų. Gyventojų indėlių praėjusių metų pabaigoje buvo pritraukta 8 mlrd. eurų, įmonių depozitų – 7 mlrd. eurų. Per metus abi sumos išaugo 7 procentais.

Apie kreditai.info projektą

Kreditai.info yra informacinis portalas, kuriame pateikiamos finansų rinkos naujienos, patarimai kaip planuoti asmeninius finansus ir informacija apie juridines įmones, teikiančias kreditus ir paskolas. Siekiant užtikrinti patogų naudojimąsi tinklapiu, informacija yra susisteminta ir pateikiama aiškiai bei suprantamai. Kreditus teikiančių juridinių asmenų sąraše rasite pagrindinius šalies bankus, smulkiųjų kreditų bendroves, kredito unijas. Jūsų patogumui nuolat pildome ir atnaujiname aktualiausią informaciją.

Tinklapis orientuotas į tiek į finansų rinkomis besidominčius asmenis, tiek į tuos, kurie ieško finansavimo galimybių. Naujienų skiltyje nuolat pateikiama naujausia informacija apie Lietuvoje ir pasaulyje vykstančius svarbiausius finansų rinkos įvykius. Taip pat publikuojami patarimai, kaip geriau ir efektyviau planuotis asmeninį biudžetą ir subalansuoti asmeninius finansus. Ieškantiems geriausio paskolos ar kredito pasiūlymo straipsnių skiltyje nuolat pateikiami patarimai, kaip išsirinkti tinkamą finansavimo priemonę ir kaip suvaldyti asmenines paskolas. Kreditai.info rengiami straipsniai rašomi paprastai ir suprantamai, todėl norint gilinti savo žinias Jums nebūtina būti finansų specialistu. Leiskite ekspertais būti mums.

Kreditorių skiltyje pateikiama susisteminta informacija apie bankus, kredito unijas ir smulkiųjų kreditų bendroves. Jums daugiau nebereikia gaišti laiko internete ieškant informacijos apie finansines paslaugas ar kreditus teikiančias institucijas. Šį darbą už jus atlieka Kreditai.INFO. Mūsų tikslas - surinkti ir pateikti vartotojams susistemintą naujausią ir aktualiausią informaciją vienoje vietoje. Todėl Jums reikalinga informacija visuomet yra lengvai pasiekiama ir surandama.

Top