Kreditai INFO | Viskas apie kreditus ir paskolas

Rusija nuo kitų metų subsidijuos ir degtinės gamybą

Dėl valstybinio kreditų palūkanų subsidijavimo Rusija tikisi patrigubinti degtinės eksporto apimtis.

vodka 1515544 640

Rusija pajėgi degtinės eksportą finansine išraiška per artimiausius kelerius metus padidinti daugiau kaip triskart – nuo 150 mln. iki 500 mln. JAV dolerių per metus, prognozuoja Rusijos eksporto centras (REC). Tokie ambicingi planai siejami su nuo 2020-ųjų įsigaliosiančiais Biudžeto ir Mokesčių kodeksų pakeitimais, kurie suteiks galimybes valstybėje eksporto programoje dalyvaujantiems alkoholio gamintojams pretenduoti į valstybės paramą.

Valstybė subsidijuotų gamintojų paskolų gamybos plėtrai palūkanas, išlaidas produkcijos transportavimui, taip pat dalyvavimui parodose bei pristatymuose. REC tarptautinę degtinės rinką vertina 40 mlrd. JAV dolerių per metus, o Rusijos kilmės prekės ženklų produkcijos dalį joje – apytikriai trečdaliu.

„Rusija savo svorį šioje rinkoje pajėgi daugiau nei patrigubinti. Milžiniškas eksporto potencialas slypi suvokime, kad degtinė – originalus rusiškas produktas. Kuriama valstybinė rusiškos degtinės palaikymo užsienio rinkose programa padės šį potencialą efektyviai panaudoti“, – pareiškė REC atstovas Ruslanas Cargušas.

Pernai Rusija eksportavo 7 proc. pagamintos degtinės, eksportas augo 11 procentų. Pagrindinės rinkos – Jungtinė Karalystė, Prancūzija, Vokietija, JAV, Izraelis.

Apie kreditai.info projektą

Kreditai.info yra informacinis portalas, kuriame pateikiamos finansų rinkos naujienos, patarimai kaip planuoti asmeninius finansus ir informacija apie juridines įmones, teikiančias kreditus ir paskolas. Siekiant užtikrinti patogų naudojimąsi tinklapiu, informacija yra susisteminta ir pateikiama aiškiai bei suprantamai. Kreditus teikiančių juridinių asmenų sąraše rasite pagrindinius šalies bankus, smulkiųjų kreditų bendroves, kredito unijas. Jūsų patogumui nuolat pildome ir atnaujiname aktualiausią informaciją.

Tinklapis orientuotas į tiek į finansų rinkomis besidominčius asmenis, tiek į tuos, kurie ieško finansavimo galimybių. Naujienų skiltyje nuolat pateikiama naujausia informacija apie Lietuvoje ir pasaulyje vykstančius svarbiausius finansų rinkos įvykius. Taip pat publikuojami patarimai, kaip geriau ir efektyviau planuotis asmeninį biudžetą ir subalansuoti asmeninius finansus. Ieškantiems geriausio paskolos ar kredito pasiūlymo straipsnių skiltyje nuolat pateikiami patarimai, kaip išsirinkti tinkamą finansavimo priemonę ir kaip suvaldyti asmenines paskolas. Kreditai.info rengiami straipsniai rašomi paprastai ir suprantamai, todėl norint gilinti savo žinias Jums nebūtina būti finansų specialistu. Leiskite ekspertais būti mums.

Kreditorių skiltyje pateikiama susisteminta informacija apie bankus, kredito unijas ir smulkiųjų kreditų bendroves. Jums daugiau nebereikia gaišti laiko internete ieškant informacijos apie finansines paslaugas ar kreditus teikiančias institucijas. Šį darbą už jus atlieka Kreditai.INFO. Mūsų tikslas - surinkti ir pateikti vartotojams susistemintą naujausią ir aktualiausią informaciją vienoje vietoje. Todėl Jums reikalinga informacija visuomet yra lengvai pasiekiama ir surandama.

Top