Kreditai INFO | Viskas apie kreditus ir paskolas

INVL valdomam fondui - Citadele kreditas

Vienas didžiausių privataus kapitalo investicinių fondų Baltijos šalyse „INVL Baltic Sea Growth Fund“ pradėjo bendradarbiavimą su „Citadele“. Banko 4,7 mln. eurų paskola padės užtikrinti fondo veiklą ir investicijas į potencialias įmones.

Citadele iskaba Citadele nuotrjpgNuotrauka: „Citadele“ iškaba © „Citadele“

Pirmaujančios privataus kapitalo investicijų bendrovės Baltijos šalyse 2019 m. įsteigtas „INVL Baltic Sea Growth Fund“ fondas investuotoja į įvairių pramonės sričių įmones Baltijos regiono šalyse. Šįkart „Citadele“ banko suteiktas 4,7 mln. eurų finansavimas padės užtikrinti efektyvesnę fondo veiklą investuojant ir valdant perspektyvias bendroves, taip pat veikiančias sveikatos priežiūros, sveikatinimo ir medicininės reabilitacijos, inžinerinių paslaugų bei aplinkos tvarkymo srityse, siekiant spartaus jų augimo.

„Sveikatos sistema yra viena tų sferų, kuri liečia kiekvieną. Todėl aktyvus jos tobulinimas, inovacijų kūrimas, siekiant ateityje užtikrinti vis kokybiškesnes ir modernesnes sveikatos paslaugas visuomenei yra be galo svarbus. Džiugu, kad fondo valdytojai didelį dėmesį skiria ir šiai sričiai, o pirmąją fondo investicija, būtent, ir buvo sveikatos priežiūros klinikų tinklo akcijų įsigijimas. Bendradarbiavimas leis ir mums prisidėti prie Baltijos regione sparčiai besivystančių įmonių plėtros“, – teigia Vaidas Žagūnis, „Citadele“ banko valdybos narys ir Baltijos šalių verslo bankininkystės tarnybos vadovas.

„Savo investicijomis siekiame kurti pridėtinę vertę – skatinti ne tik įmonių potencialą ir augimą, bet ir aktyviai prisidėti prie jų sritį veikiančių problemų sprendimo. Efektyvumas, greitas sprendimų priėmimas ir jų įgyvendinimas mums ypač aktualus. Todėl džiaugiamės, kad su banko pagalba galėsime dar aktyviau plėsti savo investicijas ir sparčiai įgyvendinti priimtus sprendimus, suteikdami pasinaudodami „tiltinio“ finansavimo galimybėmis“, – teigia Deimantė Korsakaitė, vadovaujanti fondo partnerė.

Apie „INVL Baltic Sea Growth Fund“

165 mln. eurų dydžio fondas „INVL Baltic Sea Growth Fund“ yra pirmaujantis Baltijos šalyse privataus kapitalo fondas, kurio pagrindinis investuotojas yra Europos investicijų fondas (EIF).

INVL grupės valdomas fondas orientuojasi į investicijas Baltijos šalyse, Lenkijoje, Skandinavijoje ir Vidurio Europoje. Fondas jau yra investavęs į septynias bendroves, veikiančias sveikatos priežiūros, sveikatinimo ir medicininės reabilitacijos, inžinerinių paslaugų, aplinkos tvarkymo (plastiko perdirbimo ir atliekų surinkimo), veterinarijos paslaugų bei kosmetikos ir higienos priemonių gamybos srityse.

Fondas, orientuodamasis į daugumos arba reikšmingos mažumos paketus ir investuodamas 10–30 mln. eurų į bendroves, turinčias didelį augimo potencialą bei gebančias veikti augančios pasaulinės konkurencijos sąlygomis, siekia suformuoti diversifikuotą portfelį.

Apie kreditai.info projektą

Kreditai.info yra informacinis portalas, kuriame pateikiamos finansų rinkos naujienos, patarimai kaip planuoti asmeninius finansus ir informacija apie juridines įmones, teikiančias kreditus ir paskolas. Siekiant užtikrinti patogų naudojimąsi tinklapiu, informacija yra susisteminta ir pateikiama aiškiai bei suprantamai. Kreditus teikiančių juridinių asmenų sąraše rasite pagrindinius šalies bankus, smulkiųjų kreditų bendroves, kredito unijas. Jūsų patogumui nuolat pildome ir atnaujiname aktualiausią informaciją.

Tinklapis orientuotas į tiek į finansų rinkomis besidominčius asmenis, tiek į tuos, kurie ieško finansavimo galimybių. Naujienų skiltyje nuolat pateikiama naujausia informacija apie Lietuvoje ir pasaulyje vykstančius svarbiausius finansų rinkos įvykius. Taip pat publikuojami patarimai, kaip geriau ir efektyviau planuotis asmeninį biudžetą ir subalansuoti asmeninius finansus. Ieškantiems geriausio paskolos ar kredito pasiūlymo straipsnių skiltyje nuolat pateikiami patarimai, kaip išsirinkti tinkamą finansavimo priemonę ir kaip suvaldyti asmenines paskolas. Kreditai.info rengiami straipsniai rašomi paprastai ir suprantamai, todėl norint gilinti savo žinias Jums nebūtina būti finansų specialistu. Leiskite ekspertais būti mums.

Kreditorių skiltyje pateikiama susisteminta informacija apie bankus, kredito unijas ir smulkiųjų kreditų bendroves. Jums daugiau nebereikia gaišti laiko internete ieškant informacijos apie finansines paslaugas ar kreditus teikiančias institucijas. Šį darbą už jus atlieka Kreditai.INFO. Mūsų tikslas - surinkti ir pateikti vartotojams susistemintą naujausią ir aktualiausią informaciją vienoje vietoje. Todėl Jums reikalinga informacija visuomet yra lengvai pasiekiama ir surandama.

Top